Жіночий одяг, знижки та розпродажі

Чому ми?

Одяг для жінок в Києві

Навіть та дівчина або жінка, яка вважає себе незалежною від сучасних модних впливів, як правило, доглядаючи нову річ, так чи інакше, потрапляє під вплив модних тенденцій. І не варто намагатися ухилитися від модних впливів. На превелике щастя, сьогодні мода настільки багатогранна, що будь-яка жінка легко може вибрати те, що, виділятиме її з усіх інших.

Деякі сучасні тенденції жіночої моди

Пуризм характеризується якістю використовуваних тканин та ідеальним кроєм. У ньому немає помітності, немає химерності. Цей стиль включає сукні та сарафани, брюки та спідниці вузького крою, жакети і піджаки, які мають коміри-стійки, або не мають їх взагалі.

Чоловічий крій жіночого одягу відрізняється мінімалізмом. Чоловічі і жіночі моделі брючних костюмів відрізняються лише наявністю або відсутністю складок на поясі. Сорочки, піджаки і жакети також нічим не відрізняються від чоловічих фасонів. Часто жіночі вбрання в чоловічому стилі мають наявність краватки.

Азіатський стиль також зайняв не останню позицію серед сучасних віянь моди для жінок. Моделі цього напряму припускають залучення широкого асортименту всіляких аксесуарів і декоративних елементів. Аксесуари цього стилю характеризуються наявністю складних орнаментів на яскравою основі.

Стиль ретро відрізняється силуетами одягу, характерними 60-м - 80-х років минулого століття. До найяскравіших характеристик можна віднести картаті сорочки, яскравий принт блуз і суконь, ромбоподібний крій костюмів.

Шотландський стиль все ще не поступається позицією в сучасних жіночих образах. Основні риси цього стилю - картатий принт, піджаки виконані в спортивному стилі, вовняні светри та кардигани.