Гарячі тури 2018

ДО -50% НА ГІРСЬКОЛИЖНІ ТУРИ Дивитися всі >>
ГОРЯЩИЕ ТУРЫ В ЕГИПЕТ від різних турагенцій Выбрать тур >>

Коментарі

  Чому ми?

  Гарячі путівки і туристичні акції

  Туризм належить до найбільш популярних видів активного відпочинку і одним з найбільш ефективних рекреаційних засобів, оскільки гармонійно поєднує в собі оздоровчі, пізнавальні та відновлювальні складові. Розрізняють туризм міжнародний і національний. Також, туризм буває індивідуальним і груповим.

  Цілі і види туризму:

  Залежно від мети, яку ставить перед собою мандрівник, різниться:

  - пізнавальний або екскурсійний туризм, головна складова якого - відвідування історичних або культурних пам'яток будь-якої країни. Вигідні пропозиції на ексурсії і тури по Україні широко представлені на нашому сайті. Особливою популярністю серед користувачів користуються тури в Почаїв і екскурсії в Софіївський парк. З'являється також багато нових туристичних напрямків. Одним з них є, що недавно з'явився на Скидочнику, Козелець-Батрин.

  - спортивний туризм, мета якого полягає в участі туриста в різного роду спортивних заходах;

  - аматорський туризм, основу якого складають такі види активного відпочинку на природі, як рибалка або полювання. Готелі та бази відпочинку по всій Україні завжди раді запропонувати вигідні варіанти проживання та забезпечити веселий і запомніающійся дозвілля.

  - діловий туризм, основна мета якого - участь у заходах, що мають професійний, діловий характер;

  - екзотичний туризм, головна мета якого - відвідування незвичайних, екзотичних місць різних, найчастіше далеких куточків земної кулі. Вигідні пропозиції на такі види відпочинку можна знайти в розділі тури за кордон.

  - релігійний туризм, який включає в себе паломницькі тури по місцях, які представляють релігійні інтереси і т.п.

  Крім цього, протягом останніх десятиліть, особливої ​​популярності набули такі види туризму, як екотуризм, екстремальний туризм і зелений туризм.

  Залежно від віку учасників подорожі, розрізняють дитячий, студентський, молодіжний і навіть весільний туризм. Основу дитячого туризму складають групи туристів, що складаються з школярів, яка супроводжується одним або кількома керівниками. На сучасному етапі розвитку туристичного бізнесу, дитячий туризм придбав нові форми, такі як освітній туризм для дітей (мета - вивчення іноземних мов), оздоровчий туризм для дітей (відвідування дитячих спортивних таборів) і екскурсійний туризм для дітей. Студентський туризм має на увазі участь студентів в екскурсійних програмах різного роду. Молодіжний туризм включає в себе різні види туристичної діяльності, яка реалізується туристами підліткового і юнацького віку. Весільний туризм - різні туристичні весільні тури і програми для молодят.

  І, звичайно ж, не можна не згадати про такий, що з кожним роком набирає дедалі більшої популярності, вид туризму, як шопінг туризм, основною спрямованістю якого є відвідування магазинів і торгово-розважальних центрів, як всередині своєї країни, так і за її межами.