Запустить акцию

О нас

SKIDOCHNIK (Скидочник) - найбільша платформа знижок в Україні. Сайт дозволяє зручно моніторити всі акції та розпродажі в українських магазинах, а також отримати доступ до унікальних промокодів на знижку, які є тільки у нас. Наша місія - зручно впорядкувати всі знижки України на одному сайті, щоб допомагати користувачам економити на всіх своїх покупках.

Ми працюємо з 2011 року. Більше 1000 компаній розміщують у нас свої знижки, акції, розпродажі, кешбеки та промокодом. Серед них: інтернет-магазини, туристичні агентства та оператори, продуктові супермаркети, будівельні магазини, купонні сервіси, локальні заклади та інші.

Нашими партнерами є Rozetka, Ашан, JYSK, Епіцентр, Цитрус, DOC.UA, Lamoda, Answear, Eva, Eldorado, Must Have, Gepur, Фуршет, Comfy, Фокстрот, Покупон, Поїхали з нами, Watsons, Taburetka, MebelOk, Амурчик, Intertop, Eobuv, Будинок Іграшок та сотні інших лідерів ринку.

За допомогою SKIDOCHNIK ви зможете знайти знижки на товари і послуги з різних сфер та цінових діапазонів. Адже заощадити можна на всьому, від покупки лампочки до туру на Мальдіви.

 

Приєднуйтесь! Буде вигідно!