Запустить акцию

Медицинский центр Превентклиника

Акции

Контакты

г. Киев, ул. Василия Липковского, 45
Вокзальная
Показать на карте

Описание

Медичний центр «Превентклініка»

сучасна клініка європейського зразка у місті Києві

Ми надаємо широкий спектр медичних послуг: консультування , діагностика, лікування та профілактика захворювань для пацієнтів будь-якого віку.

За потреби, ми збираємо консиліум лікарів, які розробляють комплексні та ефективні варіанти лікування.

Медичний центр «Превентклініка» піклується про своїх пацієнтів, тому ціни на послуги демократичні та відповідають рівню медичного обслуговування. У нас є знижки для постійних клієнтів, та задіяна зручна система бонусів.

Чому потрібно зробити вибір на користь медичного центру "Превентклініка"

Основне завдання центру: надання висококваліфікованої медичної допомоги пацієнтам, сім'ям, дітям за допомогою новітніх технологій, з використанням сучасного медичного обладнання. У штаті медичного центру «Превентклініка» працюють спеціалісти вищої кваліфікації з питань діагностики, лікарі-консультанти та спеціалісти з інформаційного забезпечення.

Наші лікарі використовують передові методи і технології у вивченні, діагностиці і лікуванні різних захворювань і розладів, що включають як медичну техніку, так і співробітництво з провідними медичними установами України і спеціалістами із-за кордону. Кожен пацієнт, який звернувся в клініку, може бути впевнений в тому, що на нього чекає індивідуальний підхід і чуйне ставлення з боку лікарів і середнього персоналу. Ціни в МЦ Превентклініка є нижчим, ніж пропонують подібні центри у великих містах України. Спеціалісти центру допоможуть своєчасно розпізнати симптоми захворювання та запобігти його розвитку. Здоровим бути модно!

 

Лучшие акции раздела