Запустити акцію

Чоловіча нижня білизна, плавки в Бердянську

Чому ми?

Чоловіча нижня білизна, плавки в Бердянську

Нижню білизну зазвичай шиють з натуральних матеріалів, найчастіше це бавовна, може зустрічатися шовк або льон. Ці матеріали зручні, приємні на дотик, дають шкірі дихати. Синтетичні матеріали використовують рідше, може бути білизна з суміші матеріалів, наприклад, бавовни з еластаном.

Види чоловічих трусів:

Сімейні (боксери). Це широкі труси у формі шортів. Вони можуть бути однотонні, кольорові, з малюнками і написами. Сімейні труси бувають різної довжини, часто мають ширінку із застібкою (гудзики або кнопки).

Брифи. Іноді їх називають «плавками». Це чоловічі труси класичної форми. Вони щільно облягають тіло. Їх шиють з різних матеріалів і найрізноманітніших забарвлень. Брифи стали широко використовувати після того, як популярність завоювали джинси - труси такої форми було зручно одягати під облягаючі штани і джинси.

Боксери-бріфи. Це суміш боксерів і брифів, що і відбилося в назві. Як і сімейні труси, за формою вони нагадують шорти, але при цьому обтягують тіло. Для пошиття використовують еластичні тканини. Боксери-бріфи бувають різної довжини. Це новий вид чоловічих трусів, вони з'явилися тільки в 90-х роках, проте відразу стали популярними і сьогодні це найпопулярніший різновид чоловічої нижньої білизни в західних країнах.

Стрінги. Цей тип нижньої білизни більше поширений серед жінок, але бувають і чоловічі моделі. Їх відрізняє «мінімалізм» - ззаду для з'єднання використовується тільки вузька смужка з тканини або гумки.

Відомі бренди чоловічої нижньої білизни: Champion, Quiksilver, Calvin Klein, Tommy Hilfiger, ExOfficio, Hanes, Diesel.