Запустити акцію

Журнальні столики в Бердянську

Чому ми?

Як вибрати правильний журнальний столик і розташувати його в інтер'єрі

Меблі - це, перш за все, комфорт. Наприклад, журнальний столик легко впишеться в інтер'єр вітальні, якою б вона не була. А все тому, що різноманітність подібних виробів зараз зашкалює: кольору, текстури, форми і типу конструкції - асортимент величезний.

Журнальний стіл може служити як самостійним предметом меблів, а також грати роль декору і поєднуватися навіть з тумбочками. У будь-якому випадку, приймаючи рішення купити журнальний столик, потрібно розібратися які вони бувають і як їх правильно використовувати в дизайні приміщення.

Розкладні журнальні столики

Відкидна кришка або вбудований в стільницю механізм за лічені хвилини зробить компактний столик «для чаювання» повноцінним обіднім столом. Часто такі вироби виконані з дерева або ДСП.

Скляний журнальний столик

Виглядає легким і повітряним - такий ефект дає прозора стільниця. При цьому, він може вписатися не тільки в сучасний, а й класичний інтер'єр: все залежить від основи (ніжок) столу.

Мобільні журнальні столики

Мається на увазі пересувні столики, які ставляться на ролики. Їх невелика вага (як правило, такі вироби виконані з ДСП), дозволяє швидко перекотити столик в зручне місце. Можуть використовуватися де завгодно: у вітальні, спальні, дитячій кімнаті або навіть на балконі або лоджії. Коштують вони трохи, а за умови знижки на журнальний стіл - ваш бюджет і зовсім не постраждає.

Незвичайне застосування в інтер'єрі

Варто згадати про окремий вид журнального столу в японському стилі. Його відмінна риса - незвично маленька висота (від 15 до 30 см). Найчастіше використовуються в вітальні, розташовуючись поблизу м'яких крісел або дивана.

Цікавий прийом, який вигідно виглядає з журнальними столиками - парний ефект. Дизайнери часто застосовують його не тільки в декорі, але і в меблів. Поставте два абсолютно однакових столика в дзеркальному відображенні і побачите, наскільки зміниться ваш інтер'єр. Головна умова - зовнішня ідентичність і за кольором, і за розміром, і за стилістикою.

Де придбати журнальні столи з розпродажу?

Недорогі журнальні столики можна придбати на нашому сайті. Чому наші ціни на журнальні столи нижче ринкових? Відповідь проста: ми ретельно відбираємо найдоступніші пропозиції різних меблевих компаній і розміщуємо їх у себе в каталозі. Таким чином, у нас тільки свіжі акції на журнальні столики. Відгуки про журнальних столах ви теж зможете прочитати на нашому сайті.