Запустити акцію

Про нас

SKIDOCHNIK (Скидочник) - найбільша платформа знижок в Україні. Сайт дозволяє зручно моніторити всі акції і розпродажі в українських магазинах, а також отримати доступ до унікальних промокодів на знижку, які є тільки у нас. Наша місія - зручно впорядкувати всі знижки України на одному сайті, щоб допомагати користувачам економити на всіх своїх покупках.

Ми працюємо з 2011 року. Більше 1000 компаній розміщують у нас свої знижки, акції, розпродажі, кешбеки і промокоди. Серед них: інтернет-магазини, туристичні агентства та оператори, продуктові супермаркети, будівельні магазини, купонні сервіси, локальні заклади та інші.

Нашими партнерами є Rozetka, Ашан, JYSK, Епіцентр, Цитрус, DOC.UA, Lamoda, Answear, Eva, Eldorado, Must Have, Gepur, Фуршет, Comfy, Фокстрот, Покупон, Поїхали з нами, Watsons, Taburetka, MebelOk, Амурчик, Intertop, Eobuv, Будинок Іграшок і сотні інших лідерів ринка.

У 2016 році компанія SKIDOCHNIK запустила спецпроект blackfriday.skidochnik.com.ua, який збирає всіх учасників Чорної п'ятниці на одному сайті для зручності користувачів. Щорічно участь в Black Friday приймає близько 200 партнерів. У період розпродажів проект збирає мільйонну аудиторію і користується популярністю серед покупців.

За допомогою SKIDOCHNIK ви зможете знайти знижки на товари і послуги в різних сферах і цінових діапазонах. Адже заощадити можна на всьому, від покупки лампочки до туру на Мальдіви. У нас на сайті є і те і інше і тільки зі знижками.

Юридична інформація:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «НІК МЕДІА ГРУП»
Ідентифікаційний код 39511569
Місцезнаходження: 04116, місто Київ, вулиця Старокиївська, будинок 10 Г
Адреса електронної пошти: [email protected] 

Діяльність не ліцензується