Запустити акцію

Відповіді на питання

Для чого потрібен SKIDOCHNIK (Скидочник)?

SKIDOCHNIK - це найбільший в Україні маркетплейс, на якому розміщують знижки, акції і розпродажі сотні компаній з різних сфер бізнесу. SKIDOCHNIK створений для того, щоб допомагати економити на будь-якій покупці: від пари шкарпеток до туру на Мальдіви.

Ви працюєте як інтернет-магазин?

SKIDOCHNIK не продає товари і послуги, а збирає їх від різних компаній, з якими співпрацює.

На сайті є розпродажі одягу, побутової техніки і електроніки, товарів для дому, відпочинку, саду та ремонту, дитяча продукція і т.д. від інтернет-магазинів: Rozetka, Eldorado, Lamoda, Answear, Leboutique, Comfy, Будинок Іграшок та інших.

З SKIDOCHNIK вигідно подорожувати: представлені тури за кордон за найнижчими цінами, акції авіакомпаній, знижки на проживання в готелях і санаторіях, автобусні та екскурсійні тури.

Також, є акції від медичний центрів, салонів краси, кінотеатрів та інших закладів вашого міста.

Крім цього, на Скидочник можна ознайомитися з акціями супермаркетів, наприклад Ашан, METRO та інших.

Як дізнатися яка компанія продавець товару або послуги на SKIDOCHNIK?

На кожній акції розміщений логотип компанії, яка є продавцем товару або послуги.

Як відбувається оплата і доставка?

Ви нічого не сплачуєте Скидочнику. Оплачуєте тій компанії, яка продає товар/послугу. У неї ви також уточнюєте умови доставки та повернення.

Наприклад, ви побачили знижку на IPhone на SKIDOCHNIK, від компанії Rozetka. Натискаєте на нього. Автоматично переходите на сайт Розетки і офорляете покупку звичним способом.

Що значить «Додаткова економія» на акції?

У багатьох інтернет-магазинах діють промокоди. Наприклад, на безкоштовну доставку або додаткова знижка. Таким чином, на товар зі знижкою ви можете отримати ще додаткову економію.

Тому, перед покупкою товару радимо ознайомити з промокодами магазину і скористатися ними, якщо вони підходять вам по умовах. Так ви і отримуєте додаткову економію на вже і так акційний товар, представлений на Скидочник.

Ви теж продаєте купони на знижку?

Ні. SKIDOCHNIK не продає купони, не є купонним сервісом або сервісом колективних покупок. Всі купони, які представлені на сайті розміщують компанії-партнери.

Чи можна провести акцію безпосередньо на Скидочник?

Так звісно. На SKIDOCHNIK можна проводити свої акції. Їх перевага в простій системі запису або бронювання для клієнтів (без купонів, сертифікатів та іншого). Клієнт залишає заявку/бронь на обрану послугу і ви зв'язуєтеся з ним на пряму, щоб записати на послугу.

Щоб провести акцію, перейдіть будь ласка за посиланням.

Я можу додати свій інтернет-магазин на SKIDOCHNIK?

Так, якщо у Вас є розпродажі, знижки, акції або ви готові їх провести. Також ви повинні продавати законну в Україні продукцію.

Щоб додати свій інтернет-магазин, перейдіть будь ласка за посиланням.

Що таке SKIDOCHNIK Travel?

SKIDOCHNIK Travel - сервіс, який допомагає вигідно подорожувати. Ми знаходимо найнижчі ціни на готелі та домовляємося про знижки для Вас. З SKIDOCHNIK Travel Ви економите не тільки кошти, а й час на пошуки вигідних турів.