Запустити акцію

Автобусні тури з Києва

Чому ми?

Автобусні тури з Києва
 
Кращим способом відвідати безліч цікавих місць за порівняно короткий проміжок часу є автобусні тури. Такий вид відпустки надає різноманітні переваги, але і недоліки теж є. Величезним плюсом є те, що Вам не потрібно витрачати час на организаційні питання, адже все це зробить супроводжуючий екскурсовод, який також відповідає і за спілкування з місцевим населенням, якщо Ви не володієте мовою. З недоліків можна виділити лише прив'язаність до автобусу, тому слід запастися терпінням і стійкістю.
 
Автобусні тури в Париж найчастіше включають в себе відвідування Діснейленду та Ейфелевої вежі. А також можливість відвідати Лувр, де зібрані геніальні роботи виконані великими майстрами. Перейнятися історією можна відвідавши королівську резиденцію Версаль. Поїхавши в тур в Прагу автобусом Вас чекає не менш колоритна програма. Замок Чеський Штернберг варто подивитися в першу чергу. Він був заснований ще в 13 столітті і зберігається до наших днів. Досить незвичайною особливістю Праги є можливість відвідати знамениті пивні та продегустувати деякі сорти. Підбираючи автобусні тури в Будапешт потрібно звернути особливу увагу на програму. Ви зможете відвідати як термальні басейни Перетини, так і поїхати на екскурсію в підземний грот. Перлиною Будапешта по праву вважається місто Егер, де збереглися найкращі архітектурні твори епохи Бароко. Це місто вважається батьківщиною червоних вин. Деякі екскурсії включають в себе прогулянку по площі Героїв, відвідуванням собору святого Матьяша і Будайської фортеці.
 
Автобусні тури з Києва по найкращим маршрутам і в найкомфортніших умовах можна придбати на Скидочнике. Тут можна швидко купити путівку з великою знижкою та по акціям.