Додати акцію

Сауни Києва зі знижкою

закрити

Чому ми?

Сауни Києва

Спочатку лазні були місцем, де можна помитися. Сьогодні це місця відпочинку та приємного проведення часу з друзями. Відвідування лазні не тільки дає можливість розслабитися і відпочити, а й надає позитивний ефект на здоров'я: підвищує імунітет, виводить токсини, зміцнює нервову і серцево-судинну системи.

Найпопулярніші види лазень:

Фінська сауна. Найгарячіша, температура тут сягає 70-100 градусів, при цьому вологість дуже низька (до 10%). Один захід у парильню триває 5-10 хвилин, відпочивати треба не менше 40 хвилин, це стане відмінним варіантом спа процедури. У фінській сауні часто використовують ефірні масла, які бризкають на камені.

Турецька сауна (хамам). Тут температури найменші, порівняно з іншими банями, не вище 50 градусів. Вологість досягає 100%. Через невисоку температуру в турецькій лазні можна провести кілька годин. Зазвичай відвідування хамам передбачає масаж і косметичні процедури.

Російська лазня. Тут середні показники вологості та температури. У парильні можна проводити до 20 хвилин, потім досить 5-10 хвилин, щоб охолонути. У російській лазні є давня традиція - паритися березовим віником. При високій температурі з листя виділяються ефірні масла, які корисні для шкіри.

При деяких захворюваннях лікарі не рекомендують відвідувати сауну. В першу чергу, це треба знати тим, у кого є проблеми з серцем і судинами, адже при високій температурі серце отримує додаткове навантаження. Також треба відкласти похід під час застуди та загострення хронічних хвороб.

Найбільш популярні заклади, що дозволяють відпочити і оздоровитися в лазні чи сауні: СПА-клуб Alessandro, сауна Нірвана (Nirvana) на Харківському шосе, салон масажу Aloha, центр відпочинку Європа, сауна 32 на Молодогвардійській.

На Скидочнику можна знайти акції на лазні і сауни в таких містах як:
 Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.