Запустити акцію

Басейн в Києві

Чому ми?

Відвідування басейну в Києві

Відвідувати басейн можна навіть не з народження, а ще в утробі матері. Сьогодні в багатьох басейн проводять заняття з аквааеробіки для вагітних. Для жінки плавання в цей період дуже корисно: це помірне фізичне навантаження, тренування дихальної системи перед пологами, загартовування і хороший настрій. Пам'ятайте, що на різних термінах вагітності навантаження повинно бути різним. Оцінюйте своє самопочуття і обов'язково радьтеся з гінекологом.

Заняття в басейні допомагають підтримувати організм в хорошій фізичній формі, а також готують його до пологів. Важливий результат занять - це гарне самопочуття і позитивні емоції мами, які передаються дитині.
Після пологів заняття можна продовжувати вже з малюком. Плавання для немовлят дуже корисно. Воно знімає тонус, розвиває легені і всі групи м'язів, крім того, це відмінний спосіб загартовування. Уже в 1,5-2 роки дитина зможе плавати сама, якщо заняття в басейні будуть регулярними. Для малюка вода - природне середовище, в якій він перебував 9 місяців, тому не бійтеся, що дитині буде некомфортно або страшно.

У 6-8 років дитина може починати ходити в спортивну секцію. Досвідчені тренери навчать правильній техніці і різним стилям.

Словом, в будь-якому віці басейн - це добре. Плавання зміцнює серце, м'язи, бадьорить, приносить задоволення. Введіть у своїй родині правило - кілька разів на місяць разом відвідувати басейн. Ваше здоров'я і настрій значно покращаться.

Найбільш популярні басейни і клуби Києва, які надають знижки на свої послуги: басейн Олімп, спорт-клуб Планета Фітнес, велнес-клуб Леонардо, спорт-клуб Планета спорт, басейн Юність і інші.

На Скидочнику можна знайти акції на басейн в таких містах як:
 Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.