Запустити акцію

Відпочинок в Бердянську в Києві

На жаль, вибраним умовам не відповідає ні одна акція. Ви можете перейти на головну сторінку порталу.

Чому ми?

Відпочинок в Бердянську

Бердянськ сьогодні є одним з найбільш активно розвиваючихся морських курортів Запоріжжя. Популярність відпочинку у Бердянську ще і в тому, що він відноситься до розряду недорогого відпочинку, відмітними рисами якого є бездонні піщані пляжі і безмежне тепле море. Ще однією відмінною особливістю відпочинку в Бердянську є те, що море тут дуже дрібне, тому добре прогрівається, роблячи це місце просто ідеальним варіантом для відпочинку з дітьми.

Туристична інфраструктура Бердянська постійно розвивається. Сьогодні тут працює величезна кількість магазинів, барів, ресторанів, інтернет - кафе, нічних клубів, боулінг - центрів, більярдних, кіосків і т.п., багато з яких розташовані прямо на березі моря. Також, прекрасною розвагою для маленьких туристів є бердянський зоопарк, дельфінарій і аквапарк. Любителі активних розваг можуть зайнятися віндсерфінгом, яхтингом або кайтсерфінгом, а також покататися на катері, кораблі або яхті.

Орендувати житло в Бердянську не складає ніяких труднощів. Ті, хто звик економити, можуть зняти житло в приватному секторі або кімнату в міні - готелі, кількість яких останнім часом суттєво зросла. Більш того, готелі Бердянська однаково радо надають свої послуги і туристам, які знімають номери економ класу, і таким, хто віддає перевагу відпочинку в комфортабельних апартаментах і президентських люксах.

Великої уваги заслуговують дитячі табори і санаторії, розташовані на Бердянській косі. Діти і дорослі, яким вдасться придбати путівку в ці заклади, зможуть отримати не тільки незабутній відпочинок, а й відновити своє здоров'я.

Найпопулярніші готелі і табори Бердянська: готель «Афіна», база відпочинку «Аркада», готель «Максим», готель «Ніка», готель «Євро», курортний готель «Ореанда», табір «Факел» та інші.