Запустити акцію

Блендери

Чому ми?

Блендери

Погодьтеся адже рятуватися від літньої спеки за допомогою яскравих смачних фруктових смузі завжди приємніше, а тримаючи в руці соковитий вітамінний коктейль, не помітиш, як думки вже відлетіли до теплого літнього дня, навіть дощовим осіннім вечором.

«Магія, чаклунство?» - запитаєте Ви. Ні, просто дуже важливий і потрібний інструмент на кухні кожної господині - блендер! А якщо у Вас ще є малюк, відданий фанат домашніх пюре і мультифруктових соків, так необхідність у покупці зручного якісного блендера, здатного подрібнити будь-які фрукти або заморожені ягоди, зростає в геометричній прогресії.

Стаціонарний блендер Vitek стане ідеальним компактним варіантом для швидкого подрібнення невеликих порцій продуктів. Сухофрукти, соковиті ягоди, м'які фрукти, ароматна зелень, дитячі пюре і навіть м'ясний фарш все можна швидко перетворити в однорідну масу тримаючи в руці мобільний і комфортну пластикову ручку погружного блендера.

Маленький блендер дуже зручно мити, брати з собою в поїздки і для володарів компактної кухні, він стане справжньою знахідкою, адже зовсім не займає багато місця а відмінним доповненням до нього буде міксер акцією.

Якщо Ви ведете здоровий спосіб життя, готуєте великі порції для багатьох членів сім'ї або літні коктейльні вечірки не покидають Ваш будинок, стаціонарний блендер Bosch - прекрасне рішення для Вас! Ягідні муси, вишукані коктейлі з подрібненим льодом, овочеві супи з легкістю можна приготувати за допомогою блендера. Ви можете наповнити чашу девайса продуктами, вибрати потрібний режим і йти у своїх справах. Стаціонарний блендер не вимагає Вашої присутності і контролю, а функція самоочищення зробить догляд за виробом по-справжньому легким і приємним. Купити стаціонарний блендер можна досить недорого, адже він буде стояти набагато дешевше погружного, при тому мати функціонал побільше.

Дуже важливим при виборі блендера є потужність виробу. Чим більше потужність девайса, тим швидше він буде подрібнювати продукти. Якщо Ви купуєте блендер тільки для переробки фруктів і ягід, вибирайте невеликі блендери з потужністю приблизно 200-300 Вт. Для подрібнення овочів, твердих фруктів, м'яса слід звертати увагу на моделі з потужністю 400-600 Вт. Універсальним варіантом, відповідним для будь-якого типу продуктів, стане блендер з потужністю понад 600 Вт. Він з легкістю впорається з горіхами, твердими овочами, льодом, замороженими ягодами і фруктамі.

Перш ніж купити блендер, обов'язково перевірте якість матеріалу, фіксацію деталей, кількість насадок і різноманітність режимів девайса. Високоякісні пластикові або стильні скляні чаші - вибір залишається за Вами, а ми вже підготували для Вас кращі варіанти, щоб зробити процес покупки максимально зручним, швидким і комфортним. Найприємніші знижки на блендери, розпродажі заглибних і стаціонарних блендерів та актуальні відгуки щасливих володарів нових девайсів допоможуть підібрати ідеальне виріб по дивно приємною ціною!