Додати акцію

Жіночі боді

Чому ми?

Боді

Це нижня білизна, яке закриває весь тулуб і застібається внизу на кнопки, гачки, липучки. Зверху боді може мати бретельки, виріз. Воно щільно облягає тіло, може бути гладким або еластичним, зазвичай пошито з бавовни, вовни, мікрофібри. Боді може мати додаткові елементи: зав'язки, мереживо, пряжки.

Види боді:

Боді - нижня білизну. Носять під блузками, сукнями. Воно гладке, щоб не було помітно під одягом. Зручні моделі боді з вшитим бюстгальтером. Вони добре підтримують груди, можуть бути з ефектом пуш-ап.

Боді - еротична білизна. Воно буває напівпрозорим і мереживним. Жінка в такій білизні виглядає особливо привабливо, тому що, воно поєднує сексуальність і недоступність.

Боді-корсети. Ці моделі створені, щоб підкреслити фігуру, в тому ж час вони допоможуть приховати деякі недоліки.

Офісне боді. Це вже варіант не нижньої білизни, а одягу. У таких моделей верх виглядає як звичайна блуза або водолазка, а низ трусики (можуть бути з застібкою або без). Верх і низ можуть відрізнятися по фактурі і тканини або бути однаковими, коли сорочка плавно переходить в трусики.Такі боді носять зі спідницями, джинсами, шортами. Блузки-боді часто використовують в діловому стилі. Вони дуже зручні, так як ніде не задираються і завжди добре сидять.

Виробники боді: Victoria's Secret, Bali, Atlantic, Milavitsa, Kleo, Casmir, AVA, Livia Corsetti, Obsessive, Kinga.