Запустити акцію

Чоловічий одяг, знижки та розпродажі в Києві

Чому ми?

Одяг для чоловіків в Києві

Виглядати стильно для чоловіка є не менш важливим атрибутом щоденного життя, як і для жінки. Вміння стильно одягатися грає важливу роль у всіх життєвих ситуаціях сучасного чоловіка.

Стилі чоловічого одягу

Діловий. Найпоширеніший варіант чоловічого образу в діловому стилі включає: піджак та брюки, сорочку і краватку. Туфлі (Оксфорд або дербі), а також шкіряний ремінь повинні бути в одній колірній гамі. Верхній одяг, відповідна діловому стилю - пальто або плащ, залежно від сезону. Ділові аксесуари: портфель, капелюх, класичні годинник.

Кежуал. Неформальний стиль чоловічого одягу. Складається з наступних підвидів:

- смарт кежуал: найсуворіший набір одягу в неформальному стилі. Використовується публічними людьми в ділових поїздках, їх участі в спортивних і іншого роду заходах під відкритим небом. У комплект одягу даного стилю може входити як діловий, так і костюм компаньйон, сорочка або трикотажний виріб. Краватки - за бажанням.

- бізнес кежуал: позиціонується як напрям, який дозволяє чоловікові виглядати по-діловому, але при цьому не мати дуже строгий вид. Іншими словами, стиль бізнес кежуал - це щось середнє між повсякденною і діловим одягом. У чоловічих образах цього стилю допустимо поєднувати джинси, трикотаж і класичний одяг.

- спорт кежуал: підвид неформальній чоловічого одягу, відмінною рисою якого є спортивний ухил. Він дозволяє використовувати в совем гардеробі спортивні куртки, вітровки, футболки і трикотаж в поєднанні з джинсами різних фасонів і спортивними штанами.