Додати акцію

Жіночі бюстгальтери

Чому ми?

Бюстгальтери в Києві

Бюстгальтер став популярним з кінця XIX століття, до цього жінки користувалися корсетами. За час свого існування цей вид білизни багато разів змінювався. Сьогодні в ньому цінують зручність, натуральність тканин, привабливість. Бюстгальтери підбирають під трусики або під топи і блузи, так щоб вони не виділялися. Для цього вибирають бюстгальтери різного кольору, гладкі моделі, відповідні чашечки.

Зараз виробники пропонують величезну кількість бюстів різних моделей, кольорів, видів, їх шиють з різних тканин. Вибираючи натільну білизну, жінки звертають увагу на зручність, зовнішній вигляд і розмір, від вибору якого залежить комфорт і здоров'я.

Види бюстгальтерів:

Бюстгальтер з кісточками. Ця білизна допомагає додатково фіксувати груди, для цього внизу чашки вшита дужка-каркас, яка досить жорстка, щоб утримувати форму.

З м'якими чашками. Чашка в таких бюстах пошита тільки з тканини без поролону або інших матеріалів для надання форми. Такі бюсти дуже зручні для сну і тому можуть використовуватися як нічна білизна.

З получашками. Це білизна підійде під одяг з глибоким декольте. Чашки мають виріз, тому прикривають не всі груди, а лише нижню частину.

Пуш ап. Ця модель має подушечки, які вшиті в чашки. Завдяки їм, груди здається більше. Також завдяки своїй формі, вони піднімають груди і надають їй гарну форму. Найчастіше еротична білизна передбачає саме такі види бюстів.

Спортивний. Їх шиють з еластичної тканини без кісточок і розділень на чашки. Вони повинні добре підтримувати груди, так як використовуються під час занять спортом. Зазвичай вони виглядають як короткі спортивні топи і в них можна займатися не надягаючи поверх футболки і майки.

Для жінок, що годують. Їх шиють з м'яких натуральних тканин. Вони не мають чашок і кісточок, на широких бретелях. Головна особливість цих бюстгальтерів - передня частина чашечки відстібається, тому мама може годувати дитину, не знімаючи бюстгальтер.

Відомі бренди: Milavitsa, Kleo, Lormar, Kris Line, Lormar, Prelude, Si e Lei, Dimanche Lingerie.