Запустити акцію

Чай в Києві

Чому ми?

Акції на чай

Чай є напоєм, одержуваним шляхом заварювання або настоювання листа чайного куща. Чай сприятливо впливає на здоров'я, омолоджує організм, сприяє зниженню ваги. Напій можна пити як гарячим, так і холодним. Чай класифікують за кольором, по країнам вирощування чайного листа і за способом його обробки.

Залежно від кольору можна купити чорний чай (з добавками і без них), зелений, білий, червоний і Пуер. Чорний чай можна вживати з цукром, з лимоном, з вершками або молоком. Зелений чай характеризується вмістом великої кількості вітамінів і здатністю виводити з організму важкі метали. Білий чай являє собою чайні бруньки, вкриті білим ворсом. Вживання чаю цього виду рекомендується людям зі зниженим імунітетом. Червоний чай корисний людям зі зниженим тиском. Чай Пуер відрізняється тим, що не має терміну придатності: чим довше він зберігатися, тим смачніше ставати. За типом чайного листа і його обробки, розрізняють цільнолистовий, гранульований, пакетований, пресований і плитковий вид чаю.

 Найбільшими країнами виробниками чаю є Індія, Китай, Шрі-Ланка, Тайвань, Японія, Кенія, Індонезія.

 Акції та знижки на чай в супермаркетах України

Асортимент чайної продукції дозволяє будь-якому покупцеві набути чай, відповідний його смаковим уподобанням і покупним здібностям. Супермаркети країни регулярно проводять акції на чай таких популярних марок як Lipton, Травневий, Brooke Bond, Ахмад, Dilmah, Greenfield, Hyleys тощо, а також влаштовують промо акції чаю.

 Користувачі Скидочника, регулярно переглядаючи пропозиції інтернет - ресурсу, можуть купити не тільки чай, але і каву зі знижкою до 40%. Крім цього, любителі чаю зможуть ознайомитися з діючими акціями на солодощі і снеки, зібраними на сайті, для того, щоб кожен зміг отримати задоволення від приємного чаювання після вигідного шопінгу.

На Скидочнику можна знайти акції на чай в таких містах як:
 Київ, Бердянськ, Дніпропетровськ, Вінниця, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Кривий Ріг, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мукачево, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси , Чернігів, Чернівці та інші.