Додати акцію

Епіляція в Києві

закрити

Чому ми?

Епіляція в Києві

Ще красуні Стародавньої Греції та Єгипту проводили процедури, щоб видалити небажане волосся. Робили це за допомогою пінцетів і масок з воску. Хоча пройшло багато століть, цими методами користуються досі. Однак зараз косметологи пропонють інші способи, менш болючі, які дають набагато кращий результат. Це такі ж популярні в наш час процедури як, наприклад стрижки та укладки волосся.

Одним з них є епіляція. Суть процедури в тому, що руйнується не тільки волосся, але і його цибулина, тому на цьому місці нове волосся не росте. Сьогодні можна вибрати один з видів: фото, електро, лазерну або елос-епіляцію.

Щоб провести електроепіляцію, майстер вводить в шкіру голку, через яку проходить електричний заряд. Ця процедура досить болюча, іноді пропонують зробити місцевий наркоз.

На відміну від неї, фотоепіляція не викликає хворобливих відчуттів. Ця процедура привертає також тим, що допомагає видалити волосся будь-якого кольору. Для досягнення результату використовують світловий імпульс.

Елос-епіляція використовує одночасно світловий імпульс і електричний струм. Вони разом впливають на волосся і руйнують цибулину.
Епіляцію також роблять за допомогою лазерного променя. Лазерна епіляція найкраще справляється з темним волоссям.

У кожної процедури їсть свої протипоказання, тому до того, як почати процедуру, вас обов'язково проконсультує фахівець. Він допоможе вибрати правильний спосіб епіляції, а також підкаже необхідну кількість сеансів.

Найбільш популярні салони, які надають послуги епіляції зі знижкою: косметологія Лазерхауз, салон краси Люменис, косметологія ЛазерОК, салон краси PUDRA, салон краси Ja-mayka і інші.

На Скидочнику можна знайти акції на епіляцію в таких містах як:
 Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.