Запустити акцію

Діагностика зору в Києві

Чому ми?

Діагностика зору в Києві

Зір - це невід'ємна частина життя людини, якій ми часто не приділяємо належної уваги до того часу, поки серйозні порушення зору не стають на шляху нашого повноцінного існування. На сьогоднішній день органи зору відносяться до числа найскладніших предметів вивчення. Саме з цієї причини діагностика зору є досить непростим і тривалим процесом, необхідним для визначення правильного діагнозу і призначення необхідного лікування. Діагностіка зору - це найважливіший етап боротьби за здорові очі. Діагностика проблем із зором, виявлення прихованих захворювань, правильний підбір методу корекції зору, хірургічного або ж терапевтичного лікування - основні цілі проведення комплексного обстеження зору. Дуже часто проблеми із зором є наслідком проблем зі спиною, в наслідок цього для відновлення зору потрібне лікування хребта.

Сучасне обладнання, що використовується для проведення обстеження органів зору кваліфікованими експертами, дозволяє виявити будь-які порушення. Серед найпоширеніших захворювань очей можна назвати наступні: пошкодження рефракції (короткозорість, далекозорість, астигматизм), катаракта, глаукома, захворювання сітківки (дистрофія, розрив, відшарування), хвороби зорового нерва, запалення органів зору та ін. Крім цього, в результаті проведення комплексного обстеження зорової системи, по очним характеристикам можна виявити такі захворювання, як: гіпертонія, цукровий діабет, туберкульоз, атеросклероз, остеохондроз, ревматизм, захворювання щитовидки і інші.

Діагностичне обстеження органів зорової системи включає:

- визначення гостроти зору;

- вимірювання внутрішньоочного тиску;

- визначення внутрішніх патологій очей;

- ультразвукове обстеження очей (УЗД);

- обстеження сітківки та зорового нерва і т.п.

Офтальмологічні клініки, що надають послуги діагностики зору і комплексного обстеження органів зору: «Ексімер», клініка «Лазер-Мед», «АS», «Аілаз», «Центр діагностики зору», «Візіум», клініка «Авен-Про» і інші .