Запустити акцію

Дизайн інтер'єра в Києві

Чому ми?

Дизайн інтер'єру в Києві

Ви завжди мріяли про затишну квартиру, де є дух романтики? Може, ви цінитель стилю хай-тек і мрієте про «розумний» будинок, оснащений гаджетами? Фахівці з дизайну інтер'єрів допоможуть вам створити будинок вашої мрії. Ваші бажання плюс досвід професіоналів - і результат буде радувати вас багато років.

Що робить дизайнер інтер'єрів:

Допомагає змінити планування, щоб зробити простір більш комфортним;

Розробляє дизайн кімнат, кухні, ванної, також підбирає оздоблювальні матеріали, продумує розташування комунікацій;

Допомагає з вибором меблів та її розстановкою;

Планує освітлення кімнат, обігрів.

Яким має бути ідеальна співпраця з дизайнером інтер'єрів?

Спочатку ви знайомитеся з дизайнером і розповідаєте йому свої побажання. Він готує кілька варіантів дизайну, і ви оцінюєте, наскільки макети відповідають вашим бажанням. Якщо фахівець вловив ваш настрій, можна продовжувати співпрацю.Дизайнер готує остаточний варіант, і починаються роботи. Дизайнер контролює роботу ремонтної бригади, бере участь в купівлі необхідних матеріалів.

Сьогодні послугами дизайнерів користуються для оформлення квартир, офісів, громадських приміщень. Професійний дизайн інтер'єру завжди відрізняється від того, що розроблений самостійно. Професіонали вміють грамотно планувати простір з урахуванням зручності і функціональності, а також правильно наповнювати його, щоб ви завжди відчували себе затишно.

Можливо, крім дизайну інтер'єру Вас зацікавлять також інші послуги, які можна отримати зі знижкою. Наприклад, клінінгові послуги, органзіція свят або фотосесії.

На Скидочнику можна знайти акції на дизайн інтер'єру в таких містах як:
 Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.