Додати акцію

Для льоду

На жаль, вибраним умовам не відповідає ні одна акція. Ви можете перейти на головну сторінку порталу.

Чому ми?

Охолодження напоїв

Готуючись до якого-небудь свята або просто вечірки, все ми думаємо про те, щоб здивувати своїх гостей якою-небудь оригінальною ідеєю. Ми купуємо різноманітне кухонне приладдя, часто забуваючи про те, що оригінальність і вишуканість може складатися в найпростіших речах.

Форми для охолодження напоїв є однією з них. Оригінальні форми для льоду можуть здорово прикрасити й урізноманітнити будь-які коктейлі, віскі, шампанське, соки, колу та інші напої. Також, льодова крихта використовується і для створення такого популярного останнім часом напою, як ягідний смузі. Лід додають навіть в різні холодні страви, яскравим прикладом яких, є окрошка. Тому, формочки для льоду останнім часом набули статусу одного з обов'язкових товарів для кухні.

Сьогодні існує величезна кількість дизайнерських ідей форм для льоду. Різноманітність матеріалів, використовуваних для виробництва цього виду кухонного приладдя, також дивує. Пластикові форми для льоду, до яких ми всі так звикли, з кожним роком все більше втрачають свою актуальність. Адже, з подібного виду форм, дістати лід не завжди буває просто. Дуже часто для цього використовуються підручне кухонне приладдя, наприклад - ножі. Тому, справжнім проривом в цій області, вважаються силіконові форми для льоду. Силіконові форми - дуже схожі на форми для випічки - еластичні, зручні, а також екологічні.

А універсальність виробів з силікону полягає в тому, що їх легко можна використовувати як для заморозки льоду, соків, желе, і т.д., так і для приготування різноманітної випічки.

Хочете додати в своє життя оригінальності? Тоді, вам варто скористатися нашими пропозиціями і купити незвичайні форми для льоду!