Запустити акцію

Доставка їжі в Києві

Чому ми?

Доставка їжі в Києві

Коли зовсім немає часу готувати або немає часу вирватися з офісу на обід, їжа може приїхати до вас. У великих містах працюють сервіси з доставки їжі, де замовити можна страви на будь-який смак. Українська, італійська, грузинська, японська, китайська кухні ... Всього один дзвінок по телефону і через годину гарячі страви у вас на столі.

Послуги з доставки їжі дуже виручають, якщо не хочеться виходити на вулицю в погану погоду, але хочеться чогось смачненького; коли до вас несподівано прийшли гості або коли немає часу приготувати вечерю.
Часто компанії замовляють для всіх співробітників доставку обідів в офіси. Також можна скористатися послугами, коли організовуєте якийсь свято вдома або на роботі.

У великих містах зазвичай ваше замовлення доставляють протягом години. Однак в години пік або в погану погоду, коли на дорогах пробки, доставка може затриматися, в таких випадках можливо варто пошукати хороші кафе і ресторани. Також слід враховувати, що великі замовлення варто робити заздалегідь, тоді кур'єри зможуть привезти ваші страви вчасно.

Найбільш популярні сервіси по доставки їжі в офіс і додому, надають знижки на свої послуги: інтернет-магазин PRODUKTOFF, служба доставки Food Man, пекарня Ірістон, служба досавка Midori, служба доставки На всі 100.

Популярні види доставок:

Доставка піци і суші. Піца, напевно, найпоширеніше блюдо, яке замовляють в службах доставки. Зазвичай на додаток до піци можна вибрати салати, десерти, напої. Суші стали популярні в останні роки і зараз багато сервісів пропонують спробувати це блюдо.

Доставка комплексних обідів. Ця послуга популярна серед офісних співробітників. Зазвичай великі замовлення роблять за день, а іноді і відразу на тиждень вперед.

Доставка десертів. Порадувати себе солоденьким теж просто. Є служби доставки, які спеціалізуються на десертах. Вони із задоволенням привезуть вам смачненький тортик або пиріг прямо додому.

На Скидочнику можна знайти акції на доставку їжі в таких містах як:
 Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.