Додати акцію

Доставка суші в Києві

Чому ми?

Доставка суші в Києві

Більшість людей в нашій країні раніше не знали, що таке суші. Однак за останні роки це традиційне японське блюдо з'явилося в меню багатьох ресторанів. Воно стало дуже популярним і сьогодні вечеря з суші сприймається не як екзотика, а як звичайна трапеза і стала такою ж звичайною, як доставка піци.

Існує багато видів суші, але у всіх рис залишається незмінним компонентом. Без нього приготувати суші неможливо. Далі в залежності від начинки і способу їх комбінації, розрізняють нігірідзусі, футомакі, макідзусі, осідзусі та багато інших видів.

Зазвичай в меню ресторану вказується не тільки назва страви, а й його інгредієнти. Рис готують спеціальним чином: варять в малій кількості води в закритій посудині, без солі і приправ, потім змішують з соусом на основі рисового оцту.

Для начинки використовують рибу (тунець, вугор, жовтохвіст), морепродукти (креветки, восьминіг, ікра), овочі (огірок, спаржа, соя). Традиційно суші їдять з приправами: соєвим соусом і васабі. Також разом з сушами подають імбир. Його треба їсти, коли ви переходите від однієї страви до іншої, він як би очищає смакові рецептори, щоб ви в повній мірі могли насолодитися новим блюдом.

Зазвичай до суші подають саке і зелений чай. Саке треба пити розігрітим, перед їжею, а чай - під час трапези.

Суші їдять традиційними японськими паличками, однак якщо вам незручно користуватися цими приладами, завжди можна взяти традиційну вилку.
Якщо у Вас немає часу насолодитися суші в ресторані, Ви можете скористатися послугою доставки їх додому або в офіс. Найбільш популярні служби доставки і суші-бари, які надають знижки: служба доставки Японіка, суші-студія Ізумі, служба доставки Food Man, служба доставки iSushi, служба доставки На всі 100.

На Скидочнику можна знайти акції на доставку суші в таких містах як:
 Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.