Додати акцію

Еротична жіноча білизна

Чому ми?

Еротична білизна в Києві

Це нижня білизна для особливого випадку. Одягаючи його, жінка знає, що буде недовго в ньому залишатися, тому готова пожертвувати зручністю заради сексуальності. Еротичну білизну надягають для конкретного чоловіка, щоб спокусити його, розпалити вогонь, випробувати нові відчуття. У категорії еротичного представлені всі види жіночої білизни: трусики, бюстгальтери, боді, панчохи, підв'язки, пеньюари. Вони відрізняються від білизни для щоденного використання матеріалом і кроєм. Трусики, наприклад, можуть бути напівпрозорими, мініатюрними, з декоративними елементами. Еротичні бюстгальтери більш відкриті, можуть прикривати лише частину грудей.

В цілому еротична білизна буває трьох видів:

Ніжна. Це прозора і напівпрозора білизна з мереживами, сіточками, вишивкою, атласними стрічками. Вона створює образ ніжної і романтичної дівчини.

Агресивна. Білизна зі шкіри та вінілу. Підійде для сміливих дівчат, які хочуть експериментувати і шукати нові відчуття. У цій групі популярнішим боді, корсети, сукні, комбінезони.

Рольова білизна. Це набори для сексуальних ігор. Популярними є костюми медсестри, покоївки, вчительки, поліцейського. Фантазія виробників дозволяє за допомогою такого костюма створювати різні образи: наївної студентки або агресивної начальниці.

Виробники еротичної білизни: Electric Lingerie, Allure Lingerie, LEDAPOL, California Exotic Novelties.