Продавати на SKIDOCHNIK

Фітнес в Києві

закрити

Чому ми?

Заняття фітнесом в Києві

Хочете мати гарне тіло? Чи відчуваєте себе втомленою після цілого дня в офісі? Хоча завжди випромінювати бадьорість? Вам пора на фітнес. Заняття складаються з комплексу вправ, мета яких - злагоджена робота організму. Ці вправи виробляють гнучкість, тренують м'язи, розвивають дихання, зміцнюють серцево-судинну систему.

Якщо ви вирішили серйозно зайнятися фітнесом, розпитайте тренера про правильне харчування і тому, як підтримувати форму поза спортивного залу. Адже фітнес - це не тільки відвідування спортзалу двічі в тиждень, а стиль життя.

Перед початком занять вам розкажуть про систему тренувань, про ступінь навантаження, оцінять ваш фізичний стан.

Фітнес має кілька напрямків. Наприклад, зумба - це заняття під музику. Основні елементи, які виконують учасники, - це руху з латиноамериканських танців. Програми тренування мають кілька рівнів складності.

Ще один вид тренувань - кібо - включає елементи єдиноборств. Заняття поєднують елементи аеробіки, силові вправи і удари по невидимому супернику.

Найбезпечніший і нетравматичний вид тренувань - пілатес. Акцент зроблений на розвитку гнучкості, великі фізичні навантаження не передбачені. Цю програму вправ також використовують для відновлення після травм.

Можете спробувати кілька напрямків і потім зупиніться на тому, що вам більше підходить. Пам'ятайте, тренування повинні приносити задоволення.

Найбільш популярні спортивні клуби та фітнес студії, які надають знижки на свої послуги: фітнес-клуб Sport & spa, спорт-клуб Doberman, фітнес-клуб Фітнес Ліга, фітнес-клуб La Femme, спорт-клуб Вікінг.

На Скидочнику можна знайти акції на фітнес в таких містах як:
 Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.