Додати акцію

Розваги для дітей в Києві

закрити

Чому ми?

Розваги для дітей в Києві

Сьогодні для батьків не складе проблеми вибрати, куди сходити з дитиною у вихідний день, де провести канікули або просто відпочити. У великих містах великий вибір дозвілля для дітей різного віку та з різними інтересами.

Можна піти в аквапарк або розважальний центр і вибрати там заняття на свій смак. Зазвичай у великих центрах одночасно працює багато кімнат з іграми і заняттями для дітей. Це можуть бути лабіринти, ігрові автомати, кіно, різні майстер-класи. Часто є можливість залишити дитину під наглядом персоналу.

Якщо ви хочете цікаво провести час на свіжому повітрі, підіть в парк з атракціонами. Тут дитина знайде гірки, гойдалки, батути та інші розваги, які цікаві в її віці. Після катання на всіляких каруселях, в парку можна влаштувати пікнік.

Час від часу водіть дитину на дитячі спектаклі. Це можуть бути традиційні вистави відомих казок в ляльковому або драматичному театрі або сучасні поставки, які зараз популярні. Останні часто супроводжуються музичними, світловими, лазерними і 3D спецефектами.

Познайомте дитину з музеями. Нехай це знайомство почнеться з тих музеїв, які цікаві в його віці. Наприклад, музей води в Києві, де розкажуть про властивості цієї рідини, про її необхідність для життя на Землі, покажуть експерименти і фокуси. Або музей наукових відкриттів, де не тільки покажуть технічні досягнення різних епох, а й дозволять самому провести деякі досліди і перевірити техніку в дії.

На Скидочнику представлений великий вибір акційних пропозицій для організації веселого і корисного дозвілля для Ваших дітей. Свої послуги пропонують зоопарк Екзоленд (Ekzoland, Екзомір), мотузковий парк Лазалка Гідропарк, школа Red Line, арт-табір День творіння, школа ейдетики І.Ю. Матюгіна ( "Творчість без кордонів") і багато інших.

Так само, на Скидочнику можна знайти акції на розваги для дітей в таких містах як: Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.