Додати акцію

Акції на фрукти та овочі в Києві

Коментарі

 • Доброго дня! Дякуємо за увагу до нашого майданчика. В умовах акції (за посиланням) є список магазинів, де акційні пропозиції дійсні. По Драйзера, 8 пропозиція не активна. Пишіть, якщо ще виникнуть... Ківі ваговий, кг
  Скидочник 30/12/2016 23:25
 • Тільки що (30.12.16р.) купувала ківі ваговий в Сільпо ( драйзера, 8) там про акцію мабуть не чули ціна 39,99 грн. за кг. Ківі ваговий, кг
  Ksana Okudzhava 30/12/2016 19:38
 • Походу да, даже в Ашане по 32 грн. сейчас. Банан, кг
  Андрей 25/04/2016 18:04
 • по-моему бананы в Сильпо сейчас по самой низкой цене, если со скидкой Банан, кг
  Вера 25/04/2016 14:13

  Чому ми?

  Акції на овочі та фрукти

  Овочі і фрукти є обов'язковою складовою раціону кожного сучасного обивателя, не дивлячись на її стать, вік або стан в суспільстві. Такою кількістю вітамінів і мікроелементів, якими володіють свіжі фрукти і овочі, не може похвалитися жоден інший продукт харчування. Купити овочі і фрукти означає забезпечити свій організм запасом корисних речовин, необхідних для його функціонування.

  Кожен супермаркет має відділ з продажу свіжих фруктів і овочів. Як правило, асортимент представлених в ньому товарів дає можливість покупцям придбати фрукти на будь-який смак, від всім відомих яблук, груш, апельсинів, гранатів, грейпфрутів, бананів, ківі т.д. до мало поширених екзотичних варіантів, до переліку яких можна віднести манго, кокос, авокадо, маракуйя, папайя, мангустин і багато інших. Крім цього, на полицях супермаркетів широко представлені овочі: картопля, огірок, перець, томат, капуста, брокколі, морква, буряк, цибуля, часник, редиска і т.д. Великою різноманітністю відрізняються салати: айсберг, латук, рукола, торнадо, азарт і інші. Перевагами покупки фруктів і овочів в супермаркетах є їх демократична ціна, завдяки постійному товарообігу.

  Акції та знижки на овочі та фрукти в супермаркетах Києва

  Фрукти і овочі відносяться до товарів, термін придатності яких є досить обмеженим. Для того, щоб товар не залежувався на полицях магазинів і не псувався дані продукти продаються зі знижками. Акції на фрукти та овочі є найбільш поширеними серед всіх акційних заходів, які проводяться національними супермаркетами.

  Скидочник дає можливість всім відвідувачам сайту придбати необхідні товари за вигідною ціною, зібравши найсвіжіші акції супермаркетів, перелік яких оновлюється щодня. Скидочник - ваш путівник по країні економного шопінгу.

  На Скідочніке можна знайти акції на овочі та фрукти в таких містах як: Київ, Дніпропетровськ, Вінниця, Запоріжжя, Львів, Одеса, Полтава, Харків та інші.