Продавати на SKIDOCHNIK

Чоловічі футболки

Чому ми?

Чоловічі футболки в Києві

Футболки - це літній одяг без ґудзиків, з коротким рукавом. Вони можуть бути різних кольорів, однотонні або з малюнком. Футболки вільні, не обмежують рух, символізують свободу дій і відсутність обмежень. Футболки завжди доречні з таким одягом як джинси і  шорти. Деякі моделі футболок добре комбінуються з такими видами одягу як сорочки і піджаки.

Види футболок:

Класичні. Вільні, прямі футболки. Відповідають спортивному стилю, тому добре виглядають з джинсами і спортивними костюмами. Деякі чоловіки вважають за краще носити такі футболки під светри. Їх шиють з легких тканин. Бувають однотонні і з малюнками або написами.

З V-подібний вирізом. Від класичної футболки її відрізняє форма вирізу у вигляді латинської букви V.

Футболка поло. На відміну від інших видів, поло має комір і невелику (на 2-3 гудзики) застібку зверху. Їх шиють з бавовняної тканини піку, яка має характерні рельєфні рубчики - піку.

Хенлі. Вона схожа з футболкою-поло тим, що має невеликий розріз спереду, який застібається на гудзики. Але у Хенлі немає коміра, що і відрізняє її від поло.

Регбі. Ця футболка має комір і невеликий виріз, як поло, але не має гудзиків. Її шиють з дуже міцної тканини, яку можна часто прати. Від цього вона буде тільки м'якше і приємніше.

Майка. Це футболка без рукавів. Вона може бути елементом нижньої білизни або самостійної одягом. Вона облягає тіло і підкреслює фігуру.

Відомі бренди чоловічих футболок: Calvin Klein, Tom Tailor, Adidas, Nike, Diesel, Armani, GUESS, Imperial Motion, Marco Polo, Reebok.