Продавати на SKIDOCHNIK

Чоловічі краватки

Чому ми?

Краватки в Києві

Краватка - це частина ділового образу сучасного чоловіка. Ця частина одягу разом з такими аксесуарами як окуляри, годинник і ремені, є показником статусу чоловіки. Краватка є частиною офіційного костюма і обов'язково одягається на ділові зустрічі, переговорах, завжди, коли треба дотримати строгий дрес-код. Будь-який чоловік повинен мати в своєму гардеробі кілька краваток, адже він підбирається під костюм і сорочку. Наприклад, краватка повинна бути темніше сорочки, також, чим яскравіше сорочка, тим спокійніше краватка. Не треба, щоб на костюмі і краватці повторювалися візерунки одного розміру: якщо на костюмі тонка смужка, виберіть краватку з широкою смужкою.

Краватки шиють з натуральних (шовк, вовна) або штучних тканин. В офіційному стилі допускається обмежена кількість кольорів та візерунків. Такі краватки можуть бути однотонні, в смужку або в клітку, кольору - непомітні. Сьогодні можна побачити молодіжні краватки для неофіційного одягу. Вони можуть бути з малюнками, принтами, різних кольорів. Їх носять навіть з таким одягом як чоловічі джинси.

Краватку можна зав'язати різними способами, їх більше 85. Мода на них змінюється: якщо в один час може бути модним вузький вузол, то в інший - широкий. Класична ширина 7-9 см, довжина 132-147 см, така краватка буде завжди доречною. Ще одне правило для розмірів краватки: ширина повинна дорівнювати ширині лацканів піджака, а довжина - до пряжки ременя.

Увечері краватку треба обов'язково розв'язати, не залишаючи її зав'язаноюна ніч, інакше на ньому залишаться складки, які важко буде прибрати.

Відомі виробники краваток: Drakes of London, Rubinacci, Hermes, Brooks Brothers, Marinelli, Luciano Barbera, Ralph Lauren.