Продавати на SKIDOCHNIK

Жіночі футболки, топи, майки

Чому ми?

Жіночі футболки, топи і майки в Києві

Футболка - одяг з короткими рукавами, без ґудзиків, коміра і кишень. На сьогоднішній день футболки є одним з найбільш поширених та демократичних видів одягу. Їх носять і на роботі, і на вулиці, і вдома. Футболка - незамінна річ під час спортивних тренувань. Вона може бути абсолютно будь-якого кольору, з малюнком, з візерунком, однотонна, з написами, з вишивкою і різними принтами. Сьогодні популярності набули футболки, виготовлені на замовлення з нанесенням вашої фотографії або бажаної написи.

Жіночі футболки класифікуються залежно від форми і моделі складових їх компонентів. Так, за типом і довжини рукава, розрізняються такі види жіночих футболок, як:

- футболки без рукавів;

- з короткими або ж, навпаки, з довгими рукавами;

- футболки з рукавами типу «реглан» або «ліхтарик»;

- футболки, які мають асиметричні рукава.

За формою виріза горловини, жіночі футболки поділяються на такі види:

- футболки з круглим або V- подібним вирізом;

- футболки з коміром (поло);

- футболки з закритим вирізом (типу водолазки) або з вирізом-човником.

Грунтуючись на довжину вироба, жіночі футболки можуть бути:

- подовженими;

- середньої довжини;

- асиметричними.

За своїм стилем, моделі жіночих футболок поділяються на:

- футболки в стилі кежуал;

- футболки для занять спортом;

- модні вечірні футболки.

На сьогоднішній день великою популярністю користуються жіночі футболки із зображенням мультяшних героїв, які мають різні написи, малюнки та візерунки. Носити такі футболки можна як зі спортивним одягом, так і з діловими костюмами.

Майка - один з популярних видів безрукавного натільного одягу.

Основні різновиди жіночих майок:

- нижня білизна: зручні моделі майок на бретелях або без таких, що надягають під светр, сукню або кофту, і виконують функції нижнього жіночого одягу;

- спортивні жіночі майки: майки вільного крою (як широкі, так і приталені), виконані з натуральних тканин, і призначені для занять спортом;

- майка - поло: різновид жіночої футболки з коміром, що має маленькі рукавчики;

-майка - алкоголічка: модель майки з відкритими плечима і відкритою спиною, може бути з капюшоном. Такі майки вважаються однією з основ гардероба сучасної дівчини. Класикою вважаються майки білого кольору. З їх допомогою можна легко створити будь-який образ - від спортивного, поєднуючи майку зі спортивними штанами, до casual, одягнувши з майкою джинсові шорти і грубі черевики. Такий образ зможуть прекрасно доповнити подовжені приталені піджаки чорного кольору і капелюшки з вузькими полями.

- літні майки: різні фасони жіночих літніх майок включають моделі, які мають прикраси у вигляді рюш і мережива, паєток і стразів; розкльошені від лінії грудей; відкритий виріз на спині, і багато іншого;

- довгі майки: вид подовжених, що приховують недоліки жіночої фігури, майок;

- майки з написами: майки різноманітного фасону, характерною об'єднуючою рисою яких є оригінальні написи, що їх прикрашають.

Популярні бренди: Louis Vuitton, D & G, YSL, Chanel, Adidas, Everlast, Reebok, Marani, Eldar і інші.