Продавати на SKIDOCHNIK

Жіночий верхній одяг

Чому ми?

Верхній жіночий одяг в Києві

Сучасний верхній жіночий одяг з кожним сезоном збагачується все новими і новими видами та моделями. Верхній одяг в поєднанні з грамотно підібраними аксесуарами - це унікальна можливість самовиразитися, створити свій неповторний образ. Але, не дивлячись на величезний вибір видів і моделей верхнього одягу для жінок, деякі його види все ж користуються більшою популярністю, ніж інші.

На першому місці за популярністю стоїть пальто. Пальто має дуже широкий ряд моделей, в залежності від силуету: прямі, приталені, трапецієподібні і т.д. Також, пальто можуть бути довгими і короткими. Попри всю різноманітність, кожна модель пальто відрізняється пошиттям коміра і рукавів.

Великої популярності останнім часом завоювали і елегантні пуховики. Пуховики, по своїй суті, є стьобаними куртками, але, зовні більше схожі з класичними напівпальто. Як правило, пуховики мають капюшони, обшиті хутром, що надає їх власницям жіночності і привабливості. Молодіжні моделі в своїй більшості складаються з коротких пуховиків.

Також, в числі найбільш популярних видів верхнього жіночого одягу стоять зшиті з непромокаючої тканини плащі. На сьогоднішній день, найпоширенішими фасонами плащів, вважаються плащі-кокони.

Але, звичайно ж, лідируючі позиції з точки зору універсальності і практичності, належать такому верхньому одягу як куртки, найрізноманітніших моделей. Серед найпопулярніших тканин, використовуваних для пошиття курток, можна назвати: шкіру, замшу, нейлон і бавовна. Все більшої популярності набувають хутряні жіночі куртки.

Також, перераховуючи популярні види верхнього одягу для жінок, не можна не згадати вітровки. Водонепроникна вітровка покликана захищати свою володарку від примх природи. У ній будь-яка жінка буде відчувати себе набагато впевненіше, і в дощ, і під час сильного вітру.

Звичайно ж, популярність верхнього жіночого одягу полягає не тільки в якості, але і в актуальності фасону чи моделі. Кожній жінці хочеться виглядати модно, стильно і елегантно. Але, вибираючи для себе верхній одяг, слід пам'ятати, що головне його призначення - створювати тепло, комфорт і затишок своєї власниці.