Продавати на SKIDOCHNIK

Жіночі піджаки

Чому ми?

Жіночі піджаки і жакети в Києві

Основні різновиди жіночих піджаків: піджак, жакет і блейзер. Піджак - вид короткої, в чоловічому стилі, куртки, має довгі рукава, відкладний комір, а також застібку на гудзики. Піджаки бувають однобортні і двобортні. Жакет - жіночий, приталений, укорочений до талії піджак. Жіночі жакети можуть мати різний крій, будь-якої форми комір і різної довжини рукава. Блейзер - модель клубного піджака, має вільний крій, часто - накладні кишені. Блейзери можуть бути як однобортними, так і двобортними, часто застібаються на металеві ґудзики та прикрашаються різними нашивками у вигляді символів і емблем.

Моделі і фасони жіночих піджаків та жакетів:

- класичний піджак - вид жіночого піджака чоловічого крою, що має англійський комір і лацкани, різної конфігурації. Такі піджаки гарні своєю універсальністю - рвані джинси, класичні брюки або навіть яскраві комбінезони - всі ці речі можна поєднувати з таким піджаком і виглядати відмінно в будь-якій ситуації.

- смокінг - вид елегантного жіночого піджака з атласним коміром-шалькой;

- болеро - короткий жакет без застібки. Різні моделі болеро можуть мати різну довжину рукавів;

- кардиган - довгий, що не має коміра і лацканів, жакет;

- мандарин - прямий, шовковий, стьобаний жакет з широкими довгими рукавами, коміром-стійкою та застібкою, відмінною рисою якої є навісні петлі для гудзиків;

-спенсер - дуже короткий, трохи нижче талії піджак;

- трикотажний жакет - вид трикотажної кофти на застібці до самого низу;

- фрак - самий урочистий вигляд піджака, укороченого спереду і подовженого ззаду;

- френч - вид форменого закритого піджака, відмітними рисами якого є: комір-стійка, накладні кишені на грудях і підлогах, застібка на гудзики або блискавки.

Сучасна мода включає і інші види жіночих піджаків, серед яких можна назвати: піджак сафарі, вінтажний жакет в стилі Шанель (має круглий виріз замість коміра), жакет вільного крою бебідолл (має завищену талію), піджак пеплум (з басками на талії), піджак - тренчкот, піджак в матроському стилі, молодіжний блейзер в стилі «бойфренд», ретро жакет в стилі 60-х і багато інших.

Популярні бренди: Esprit Collection, Gucci, s.Oliver, H & M, O'STIN, Befree, Fervente, Virginia Style, Tommy Hilfiger, Jessica Simpson, Anne Klein, Gabriella Rocha.