Продавати на SKIDOCHNIK

Плаття в Києві

Чому ми?

Плаття в Києві

Що може прикрасити гардероб жінки краще, ніж сікня? Міні і максі, що розвиваються та облягають фігуру, стримані і відверті. Сукні надають жіночність, зачаровують і приковують погляди чоловіків. Сукні є в колекціях всіх дизайнерів жіночого одягу. Вони безперервно доповнюють і допрацьовують ці наряди, щоб надати їм ще більшої елегантності, зручності, а їх власниць зробити ще привабливіше. Сучасні сукні дуже різноманітні. Їх розрізняють по довжині (міні, максі, міді), за стилем (офіційні, спортивні, casual), за матеріалом і багатьма іншими параметрами. Виділяють кілька найвідоміших моделей суконь:

Маленька чорна сукня. Вона стала класикою жіночого образу. Придумана Коко Шанель, це, здавалося б, проста, без особливих прикрас сукні, міцно зміцнилося в світі моди. Саме його простота підкупила багатьох жінок і зробила це плаття відомим. Якщо таку сукню носити без аксесуарів, то вона виглядає повсякденно. Якщо ж її доповнити такими аксесуарами, як красивий пояс, стильний головний убір або кольє, то можна створити елегантний святковий образ.

Коктейльне. Це плаття до колін або вище, яке лежить по фігурі. Його надягають на урочисті заходи, в ресторан, на ділові зустрічі.

Вечірня. Це довга сукня з різноманітною обробкою для урочистих випадків. Зазвичай його доповнюють прикрасами. Із взуття зазвичай вибирають босоніжки або туфлі на високих підборах.

Бебі-дол. Коротка сукня із завищеною талією (іноді з вільним кроєм). Воно може бути на бретельках, з рукавами або без. Така сукня надає легкість, невинність, підкреслює молодість.

Сарафан. Вид літнього одягу з бретельками. Для пошиття використовують легкі натуральні тканини, які приємно носити в жаркі дні.

Останнім часом серед дівчат України особливою популярністю користується патріотичний одяг - такі сукні прикрашаються машинною вишивкою, різноманітними вставками з етнічними візерунками.

Відомі бренди: BCBGeneration, Calvin Klein, Saint Laurent, Stella McCartney, Michael Kors, Vivienne Westwood, Nicole Miller, Max and Cleo, Jessica Simpson.