Продавати на SKIDOCHNIK

Головні убори для жінок

Чому ми?

Жіночі шапки в Києві

В основному, головні убори носять з практичною метою - для захисту від холоду, дощу чи сонця. Але вони можуть виконувати також естетичну функцію і бути частиною образу. Елегантний капелюшок додасть жіночності і загадковості, а в'язана шапка розкутості і грайливості. Раніше вид головного убору говорив про те, до якого класу належить її власник.

Головні убори бувають для всіх пір року; їх виготовляють з хутра, шкіри, трикотажу, тканини, соломи. Основні види головних уборів: шапка, берет, кепка, капелюх.

Куртки та плащі і шапки не обов'язково повинні бути одного кольору, навпаки, вони можуть контрастувати. Добре, якщо шапка поєднується з такими аксесуарами як рукавички або шарфи і хустки.

Види шапок:

Хутряна шапка. Це теплі шапки, які підійдуть для морозів. Вони популярні вже багато років, тому що добре зігрівають і довго служать.

Шапка вушанка. Їх роблять з хутра або овчини. В останні роки цей тип головного убору став популярним серед молоді, завдяки тому, що з'явилося багато різних моделей, фасонів і кольорів.

В'язана шапка. Ці шапки можуть мати різну форму: обтягувати голову, бути об'ємними (шапка-берет), бути довгими (шапка-панчоху). В'язані шапки м'які, щільно прилягають до голови, тому добре зберігають тепло. Часто в'язані шапки мають помпони. В'язка може бути однотонною, в смужку, різнобарвною, з візерунками, з дрібною і великою в'язкою.

Красиві головні убори, як і всякі вдало підібрані аксесуари, будь то сумки або ремені й пояси, завжди роблять образ жінки завершеним і цілісним, додають впевненості в собі і піднімають настрій.

Виробники шапок: GAP, Columbia, Adidas, Puma, Vans, Jessica Simpson, Brixton, Outdoor Research, Pistil.