Додати акцію

Жіночі светри

Чому ми?

Жіночі светри в Києві

Светр - назва в'язаного виробу, що має горловину, довгі рукава, облягаючий шию двох або тришаровий комір, і не має застібок. Матеріали, використовувані для виробництва светрів - вовняна, акрилова, бавовняна, мохерова або кашемірова пряжа. Жіночий светр може мати різноманітний вид в'язки.

Основні види жіночих светрів:

- об'ємний светр - вільний светр великої в'язки. Такі светри полюбляють носити романтичні натури, особливо мило вони виглядають з таким одягом як джинси або лосини, з взуття добре підійдуть уггі або грубі черевики.

- скандинавський - вид вільного светра з натуральної вовни, характерною рисою якого є наявність геометричних візерунків у формі норвезьких орнаментів: зірочок, ялинок, оленів, сніжинок і т.п .;

- ірландський - вовняний светр досить грубої в'язки, що має рельєфні візерунки у вигляді кісок, шестигранників, ромбів, джгутів і т.д.

- шотландський - вид оригінального светра, традиційний орнамент якого складається з візерунків різного кольору;

- светри-туніки (плаття-светр) - довгі светри, які за формою нагадують такий одяг як сукні.

Светр, пуловер і джемпер - різновиди в'язаних виробів без застібок, які надягають через голову. Основна їхня відмінність в тому, що светр має високу горловину, джемпер - округлий або квадратний виріз, а пуловер - V-подібний виріз горловини. Водолазка теж володіє високою горловиною, але матеріал, який використовується для її виробництва більш тонкий, і тому вона щільно облягає тіло.

Кофта - вид виробу, що спереду застібається на гудзики або змійку. Деякі моделі кофт не мають застібок.

Основні види жіночих кофт:

- кардиган - в'язаний виріб, що нагадує жакет, але без коміра. Зазвичай кардиган має глибокий виріз і застібається на гудзики;

- джемпер - різновид в'язаного виробу, вдягається тільки через голову. Джемпери можуть бути короткими, довгими, облягаючими, вільними, мають комір і без коміра;

- пуловер є дуже популярним підвидом кофти, має V-подібний виріз, завдяки якому він підходить, як під вимоги офісного дрес-коду, доповнюючи ділові спідниці, так і для створення креативних образів.

Популярні бренди: Savage, MEXX, Gabriella Rocha, VAIDE, Columbia, Tommy Hilfiger, New Look, Flo & Jo, RINASCIMENTO, SISLEY, POIS і інші.