Додати акцію

Жіночі трусики

Чому ми?

Трусики в Києві

Кожна жінка ретельно вибирає нижню білизну. При цьому вона звертає увагу на матеріал, крій, зовнішній вигляд, адже білизна не повинна завдавати незручностей. У якісній та красивій білизні жінці зручно і комфортно. Сучасні моделі трусиків пішли від штанів, які носили до середини ХХ століття. Зараз виробники пропонують багато видів білизни, яка підійде до різного одягу.

Трусики шиють з бавовни, шовку, нейлону, віскози. Найбільшою популярністю користується білизна з бавовни. Це кращий варіант на кожен день. Також трусики можуть мати додаткову обробку, наприклад, мережива. Продаватися трусики можуть як окремо, так і доповнювати бюстгальтери - складати комплект нижньої білизни.

Види трусиків:

Сліпи. Традиційна модель. Вони повністю закривають сідниці, розташовані на талії або стегнах. Це білизна на кожен день. Такі трусики, а також вільні футболки та майки можуть використовуватися як нічна білизна.

Актив. Зроблені спеціально для такого одягу як спідниці і сукні з високим боковим розрізом. Для цього на білизні зроблений високий виріз для стегон.

Бікіні. Вони сидять у низині - на стегнах. Шиються з двох трикутників, з'єднаних гумками або смужками. Таку білизну зазвичай носять під штани  з низькою посадкою.

Стрінги. У цих моделей спереду - трикутний шматочок тканини, а ззаду тільки смужка або мотузочок. Їх носять з одягом, що облягає.

Трусики-шорти. Вони схожі на дуже короткі шорти. Можуть щільно прилягати або бути трохи вільними.

Кюлот. Вони схожі зі сліпами, але більш закриті. Виріз для стегон зроблений нижче.

Деван-дерьер. Це вид еротичної білизни, де трусики мають мінімальну ширину спереду і ззаду.

Відомі бренди: Milavitsa, Atlantic, Victoria's Secret, Calvin Klein.