Skidochnik.Travel
Запустити акцію

Жіночі туніки в Києві

Чому ми?

Туніки в Києві

Туніки мають вільний крій і довжину нижче пояса. Ще в Античності цей одяг цінували за просторість та зручність, тоді її носили і жінки, і чоловіки. Зараз туніки відносяться до жіночого гардеробу. Вона доречна в будь-якому віці і в різних випадках.

Для літа виберіть повітряну туніку з напівпрозорих тканин з кольоровими малюнками. У ній буде приємно і зручно, а на пляжі її можна використовувати замість сукні. Якщо туніка напівпрозора, потрібно щоб вона і купальник поєднувався за кольором та малюнком.

На побачення і прогулянки надіньте приталену туніку, яка підкреслить фігуру і додасть жіночності. В цьому випадку краще віддати перевагу неяскравим кольорам і простим малюнкам. Це може бути смужка, геометричні візерунки, клітка.

Для офісу підійде одяг стриманих тонів з акуратним візерунком. Також буде доречна туніка, верхня частина якої схожа на такий одяг як топи, блузи і сорочки.

Туніки бувають з довгим і коротким рукавом, довжина може трохи відрізнятися, але зазвичай вона досягає стегон. Носити їх зручно з таким одягом як джинси, брюки і лосини, спідниці, добре виглядають з взуттям на плоскій підошві, таким, наприклад, як балетки. Завдяки своєму фасону, туніка вдало приховує недоліки фігури.

Залежно від випадку можна підібрати наряд зі стразами, рюшами, вставками з мережива, цікавим малюнком. Молодь обирає туніки яскравих кольорів, з різними малюнками. Старші люди можуть урізноманітнити гардероб однотонними туніками і з простими візерунками.

Цей одяг настільки різноманітний, що може бути пошитий в стилі етно, хіпі, класика або casual.