Запустити акцію

Жіночі гольфи в Києві

Чому ми?

Гольфи

Сьогодні, правильно підібрані шкарпетки, гольфи, колготки і панчохи можна комбінувати з найрізноманітнішими стильовими рішеннями жіночого взуття та одягу. Така, на перший погляд, малоістотна деталь жіночого гардеробу, як гольфи, може дуже гармонійно завершити будь-який образ: від буденного до розкішного. Гольфи успішно комбінуються і зі спортивним, і з класичним одягом. Різні моделі жіночих гольф відрізняються розмірами, матеріалом виготовлення, колірними рішеннями, присутністю або відсутністю малюнків, візерунків, орнаментів. Також, гольфи бувають різної довжини: вище або нижче коліна. Зручність гольфів ще і в тому, що вони можуть вигідно підкоригувати форму жіночої ніжки, оскільки їх можна носити поверх тонких колготок. Більш того, ця деталь гардеробу може служити не тільки як прикраса, а й для утеплення. На сьогоднішній день, купити гольфи можна, як в звичайних магазинах жіночого одягу, так і в інтернет - магазинах.

З чим носити гольфи. А носити їх можна з чим завгодно. Залежно від матеріалу, з якого виготовлені гольфи, їх можна поєднувати і з вовняними, і з джинсовими спідницями, також спідницями в плісировку і міні - спідницями. Дуже красиво з гольфами виглядає і поєднання короткі шорти і сукні. Гольфи носять навіть під довгі моделі спідниць і під штани.

Що стосується жіночого взуття, що поєднується з гольфами, тут немає ніяких заборон. Гольфи підходять під чоботи, черевики, туфлі на високих підборах, спортивне взуття і т.д.
І найголовніше - всі необхідні компоненти вашого образу, ви можете придбати на Скидочнику за дуже доступними цінами.