Додати акцію

Холодильники

Чому ми?

Холодильники

Наше життя вже важко уявити без побутової техніки, і холодильник не виключення. Цей пристрій пройшов довгий шлях, перш ніж з'явився в наших будинках. Перші прототипи сучасних холодильників з'явилися ще в часі імператора Нерона. У Європі про користь льоду для зберігання продуктів дізналися куди більш пізніше. Тут своєрідні холодильники почали виготовляти і застосовувати з 17 століття. Перший електричний холодильник був створений трохи більше сотні років назад - в 1913 році. З тих пір цей електричний прилад неодноразово удосконалився і все більше поширювався в будинках. Зараз холодильник Lg є практично в кожному будинку і істотно полегшує нам життя, зберігаючи довше продукти свіжими. Асортимент холодильників в наші дні досить широкий. Магазинів, де можна їх придбати, теж чимало. Але як правильно вибрати холодильник Gorenje? На які характеристики слід звертати увагу? І де найкраще зробити покупку?

Перше, на що слід звернути увагу при виборі холодильника - це його розмір і обсяг так як на кухню ще потрібно купити мікрохвильовку, вмістити кухонну плиту.

Друге, що важливо при виборі холодильника, - холодильні камери. Їх існує кілька видів: для короткочасного зберігання, довготривалого зберігання, для заморожування або охолодження і для шокової заморозки. Вибір холодильні камери залежить від того, які саме продукти Ви збираєтеся там зберігати. Наприклад, якщо Ви часто купуєте м'ясо або рибу, то Вам підійде холодильна камера довготривалого зберігання. Якщо Ви любите самі робити якісь продукти, то холодильні камери шокової заморозки - ідеальний варіант недорогої техніки для кухні.

Також слід звернути увагу на морозильні камери. За температурним режимом розрізняють 4 види морозильних камер. 1 зірочка - температура -6, 2 зірочки - -12, 3 зірочки - -18, 4 зірочки - температура нижче -18.
Важливо при купівлі холодильника звернути увагу на систему розморожування. Їх існує 2 види: ручна і система «No Frost». При ручній системі холодильник необхідно вручну вимикати. При системі «No Frost» холодильник розморожується самостійно.

Інтернет-магазини в наші дні стають все більш популярними. І це зовсім не дивно. Тут можна зробити покупку за лічені секунди і з максимальним комфортом. А на платформі Скидочник Ви ще й непогано заощадите. На нашому сайті ціни на холодильники Вас приємно здивують. Регулярні розпродажі холодильників, знижки на холодильники істотно зменшать Ваші витрати. На Скидочнику щодня додаються нові акції, в тому числі і акції на холодильники. При цьому, Ви можете не сумніватися в якості продукції, так як на сайті представлена ​​продукції найбільш популярних марок - Атлант, Бош, Сіменс і інші. А завдяки зручному дизайну сайту, Ви зможете зробити покупку буквально за пару кліків. Хочете купити холодильник недорого? Заходьте на Скидочник!