Продавати на SKIDOCHNIK

Ігрові приставки

Це всі активні акції цього розділу сьогодні. Підпишіться на розсилку найкращих знижок інтернету і ми повідомимо Вам про нові пропозиції!

Чому ми?

Ігрові приставки в Києві

Ігрова приставка або ігрова консоль - вид електронного пристрою, що використовується для відеоігор. Пристрій одержав таку назву через те, що він дійсно приставляється до самостійно використовуваного об'єкту відображення, найчастіше до таких електронних пристроїв як телевізори чи комп'ютери і ноутбуки.

Основні види ігрових приставок:

Всі ігрові приставки діляться на два види: стаціонарні і портативні (переносні). Портативні приставки мають вмонтований дисплей і акумуляторну батарею, що дає можливість використовувати їх протягом декількох годин в будь-якому місці. До недоліків ігрових приставок цього типу можна віднести маленькі розміри екрану відображення, а також можливі, в порівнянні зі стаціонарними ігровими приставками, незручності в управлінні. Стаціонарні приставки, на відміну від портативних, передбачають використання екрану відображення будь-якого розміру.

Також, додаткової реалістичності грі можуть додати додаткові аксесуари і гаджети: педалі, кермо, джойстики та пістолети, навушники, приєднані до стаціонарних ігрових приставок. Самою широко поширеною і популярною стаціонарною ігровою приставкою для підлітків, є модель X-Box. X-Box - це ігрова консоль, яка володіє такими технічними параметрами, які дозволяють грати 4 людям одночасно.

Ще одним видом ігрових приставок, які завоювали широку популярність серед населення країни, є ігровий пульт. Ігровий пульт (інші його назви - геймпад або джойпад) - є різновидом ігрового маніпулятора. Це електронний пристрій являє собою пульт, розрахований на утримання його двома руками. Основна функція геймпада - забезпечення взаємодії між ігровою приставкою і гравцем. Також, геймпади можуть використовуватися на ПК, хоча найчастіше в цьому випадку використовується звичайна клавіатура і миша (ігрова або звичайна).

За типом зворотного зв'язку, розрізняються два види геймпадів: з вібрацією (подає гравцеві сигнал про неправильні його дії) і без вібрації. За типом з'єднання з комп'ютером, геймпади бувають дротяними і бездротовими.

Популярні бренди ігрових приставок: Sony, Microsoft, Nintendo, SEGA, Dendy, EXEQ, SoundTronix, Genius, Archos і ін.

На Скидочнику можна знайти акції на ігрові приставки в таких містах як:
 Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.