Продавати на SKIDOCHNIK

Курси іноземних мов в Києві

закрити

Коментарі

  Чому ми?

  Курси іноземних мов в Києві

  Вивчити практично будь-яку мову сьогодні не проблема. Зараз працює багато курсів, які пропонують не тільки популярні мови (англійська, італійська, німецька), але і менш знайомі нам (японська, норвезька, голландська).

  На мовних курсах вам запропонують вивчити мову з нуля або допоможуть удосконалити знання. Зазвичай групи формують за рівнем знань, щоб його визначити проводять тестування перед початком занять. Також можна підібрати заняття за віком. Наприклад, працюють окремі групи для дітей, де викладачі використовують відповідні методики.

  Вибираючи центр навчання, визначте свої цілі. Якщо ви використовуєте іноземну мову в роботі, можна знайти курси спеціальної тематики, такі як, англійська для юристів або бухгалтерів. На уроках більше уваги можуть приділяти розмовній мові або, навпаки, письмовим навичкам. Вирішіть, що для вас пріоритетно.

  Є багато методик навчань, тому заздалегідь поцікавтеся, яку використовують в центрі, куди ви хочете піти. Можна вибрати заняття, де викладають носії мови.

  Також на мовних курсах готують до здачі іспитів, які потрібні, щоб вступити в закордонні вузи або емігрувати. Найпопулярніші з них TOEFL, DALF, ZOP. Іноді результатами цих тестів цікавляться при прийомі на роботу.

  Зараз в навчанні мовам активно використовують нові технології: комп'ютерні програми, відеоуроки, інтерактивні ігри, ви можете спілкуватися з викладачем по скайпу. За допомогою цих інструментів, ви можете отримати додаткові знання, пройти теми, які не включені в програму.

  На сьогоднішній день мовні курси зі знижками пропонують такі популярні школи іноземних мов: центр Lingvocenter Oxford, школа English Stream, школа Аддріан (Addrian), школа WLS LLC (Washington language school), школа D'elite school і інші.

  На Скидочнику можна знайти акції на іноземні мови в таких містах як:
   Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.