Запустити акцію

Йогуртови в Києві

На жаль, вибраним умовам не відповідає ні одна акція. Ви можете перейти на головну сторінку порталу.

Чому ми?

Йогурт - це кисломолочний продукт, що виготовляється з молока і закваски. Сьогодні в супермаркеті можна купити сиркові десерти і йогурти різної жирності і смакових якостей. Кожний різновид продукту має свої властивості. Залежно від показника жирності, розрізняють знежирені, зі зниженим вмістом жирів і вершкові йогурти. Беручи до уваги зміст добавок, розрізняють натуральні, ароматизовані і йогурти з натуральними добавками. За способом виробництва йогурти бувають пастеризованими і термостатними, а за типом наповнення йогурт може бути фруктовим і двошаровим. Останнім часом широкого вжитку набули біойогурти, які називаються живими йогуртами.

Акції та знижки на йогурти в супермаркетах України

Виробники йогуртів, серед яких «Активіа», «Danone», «Галичина», «Щодня», «Фанні», «Даніссімо», «Чудо», «Простаквашино» та інші, з метою залучення уваги до своєї продукції або ознайомлення з новинками свого асортименту, проводять промоакції, дегустації та акції на йогурти безпосередньо в місцях їх продажу. Купити закваску зі знижкою і йогурти по акції можна в будь-якому супермаркеті країни, а дізнаватися про всі акційних заходах можна на skidochnik.com.ua.

На Скидочнику можна знайти акції на йогурти в таких містах як:

 Київ, Бердянськ, Дніпропетровськ, Вінниця, Житомир, Запоріжжя, Івано-франківськ, Кіровоград, Кривий Ріг, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мукачево, МиколаївОдеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші.