Запустити акцію

Жіночі джинси в Києві

Чому ми?

Джинси для жінок

Джинси можна назвати найбільш універсальним видом сучасного одягу. Величезна різноманітність колірних рішень, моделей і типів використовуваної тканини зробить їх підходящим варіантом для будь-яких ситуацій.

Перед тим, як купити жіночі джинси, бажано вивчити основні правила вибору такого одягу.

Як вибрати жіночі джинси

Поєднання джинсів з іншим одягом залежить від їх моделі. 

Наприклад, одним з найбільш універсальних варіантів є джинси straight leg - класична пряма модель. Її перевагою є сумісність фактично з будь-яким типом взуття - туфлі на високих підборах і модні балетки. Також подібні моделі жіночих джинсів здатні маскувати недоліки фігури у їх власниці.

Завужені джинси моделі skinny більш вимогливі до фізичної форми їх господині. Тому при наявності навіть невеликої частки зайвої ваги бажано носити їх з вільним одягом, добре підійдуть модні жіночі светри недорого, які приховають недоліки фігури.

Розкльошені джинси - модель flared - володіють менш жорсткими вимогами до постаті. При цьому, вони мало підходять для невисоких жінок, так як візуально зменшують зріст на 2-3 см.

Також буде потрібно вибирати джинси виходячи з висоти їх посадки.

Наприклад, джинси з високою талією можна рекомендувати дівчатам з ідеально плоским животом і носити під короткі жіночі футболки розпродаж. Додатковою перевагою такої моделі буде візуальне збільшення довжини ніг. Також, у разі наявності невеликої частки зайвої ваги, можна придбати такі джинси з широким поясом, це допоможе приховати недоліки фігури.

Джинси із середньою посадкою є найбільш універсальним варіантом, тому що не акцентують увагу на ймовірні недоліки фігури.
Джинси з низькою посадкою підходять струнким дівчатам, у яких довжина ніг значно перевищує висоту корпусу.

За типом використовуваного матеріалу всі сучасні моделі джинсів можна розділити на класичні бавовняні, і стрейчеві, що містять також поліестер і еластан.

Купити жіночі джинси стрейч можна рекомендувати тим жінкам, у яких відсутня зайва вага, яку може підкреслити щільно облягаюча тканину. В інших випадках краще зупинитися на класичних «котонових» моделях.

Ціна жіночих джинсів в значній мірі буде залежати від обраного виробника. Вироби від провідних брендів, що володіють бездоганною якістю, не матимуть низьку вартість. Недорогі жіночі джинси поступаються по комфорту носіння виробів від визнаних лідерів ринку.

При цьому, всіма провідними компаніями проводяться періодичні розпродажі джинсів для жінок, під час яких надається можливість купити якісні моделі з хорошою знижкою.

Постійний моніторинг ресурсів на предмет проведених акцій буде віднімати багато часу і не гарантує можливості знайти цікаву для модель одягу.

Щоб при мінімальних витратах часу недорого купити якісні жіночі джинси від одного зі світових лідерів з виробництва такого одягу, бажано скористатися послугами нашого сайту skidochnik.com.ua

Постійно розширюється база даних і регулярне оновлення інформації по відомим ресурсам дозволять вам максимально швидко знайти потрібну модель джинсів за мінімальну ціну.