Запустити акцію

Жіночі парфуми в Києві

Чому ми?

Жіночі парфуми, як зброя зваблювання, вишуканий аксесуар і кращий подарунок

Жінка. Така ніжна, романтична, легка. Що робить її саме такою? Звичайно ж, парфуми. Їх тонкий п'янкий аромат, що змушує чоловіків озиратися услід. Велика Коко Шанель була права, коли говорила про парфум, як про невидимий аксесуар. Саме він сповіщає про те, що жінка прийшла, і продовжує нагадувати про неї навіть після того, як вона йде. Фантастично красива зброя, здатне звести з розуму протилежну стать.

Поговоримо про те, як правильно вибирати парфуми, які вони бувають, чим відрізняються, а також, де найвигідніше їх купувати.

Жіночі парфуми: як вибрати відповідний запах для себе?

Вам здається, що вибрати парфум так само легко, як купити туш? Насправді ні. Якщо парфуми подобаються вам, коли ви відкриваєте флакон, це зовсім не означає, що це істинно ваш запах.

Існує теорія, що запах, який вам підходить, ви не повинні чути на своєму тілі. Але це тільки один з декількох нюансів. Розберемо все по черзі:
Експерти радять йти в магазин за парфумами без сторонніх. Слухати поради при виборі запаху - не найкраща ідея.

За один підхід пробуйте не більше 3-4 ароматів. Після кожного запаху можна понюхати зерна кави, щоб наступний аромат не змішувався з попереднім. І якщо серед цих 3-4 запахів ви не знайшли свій, відкладіть покупку до наступного разу.

Можна помилитися з вибором, якщо ви пішли в магазин на голодний або дуже ситий шлунок - дотримуйтеся «золотої середини».

Чи не нюхайте парфуми з папірця - це спотворює аромат. Нанесіть парфуми на шкіру, зачекайте кілька секунд, і тільки потім оцінюйте запах.

Які бувають жіночі парфуми?

За типом ароматів, жіночі парфуми діляться на:

- квіткові (створені на основі запахів квітів - фіалки, конвалії, троянди, лілії, нарциса і інших);

- амброві (на основі східних пряностей і смолистих речовин);

- фужерні (в основі - синтезований кумарин. Відрізняються присутністю невеликої гіркуватості і терпкості в запаху);

- шипрові (створені на основі смоли, бергамоту, шавлії, пачулі);

- цитрусові (створюються на основі вичавок лайма, апельсина, лимона та інших цитрусових);

- зелені (основа складу - листя трав'яних рослин і ефірні масла);

- фруктові (солодкі парфуми на основі ананаса, яблука, лісових ягід);

- флоріентальні (екзотичні квіткові нотки, змішані з ароматами сандалового дерева, мускусу, амбра);

- пряні (мають спеції в складі, скажімо, імбир, кардамон, перець, кориця);

- морські (свіжі запахи з нотками свіжого морського бризу, гірського повітря);

- шкіряні (присутній аромат тютюну, замші, змішані з запахом ялівцю або кори берези);

- деревні (гострий і терпкий запах на основі кедрового дерева, ірису, мускусу);

- альдегідні (синтетично створені запахи, які при нагріванні стають ще яскравіше і більш насиченим);

Також, аромати класифікують, як денні та вечірні. Легкі цитрусові, зелені, морські цілком підійдуть для світлого часу доби, а в ролі вечірніх використовуються квіткові, фруктові, флорієнтальні, пряні й інші важчі за звучанням духи.

Де вигідно придбати жіночий аромат?

Купити жіночі парфуми можна в торговому центрі (заодно разом з тональним кремом і в комплекті з губною помадою), маленькому спеціалізованому магазинчику або в Інтернеті. Останній варіант найбільш прийнятний для сучасних жінок, адже економія часу - важливий фактор. До того ж, акції на жіночі парфуми найчастіше проводяться в магазинах онлайн.

Мабуть, найголовніша трудність, з якою стикаються жінки - це тривалий і важкий вибір, адже різновидів парфумів сотні, а вартість однакових товарів у різних торгових точках може відрізнятися. Знайти вдалий розпродаж жіночих парфумів буває не так просто - велика ймовірність пропустити «гарячі» кілька днів.

Інтернет-платформа Скидочник робить вибір легким і простим. Тепер не потрібно переглядати десятки однотипних сайтів з однаковим асортиментом, щоб вибрати, де дешевше. На Скидочнику вже відібрані найбільш вигідні та доступні за ціною пропозиції від різних компаній і онлайн магазинів, тому знижки на жіночі парфуми у нас не закінчуються. Шукати потрібну позицію теж дуже швидко, завдяки розумним фільтрам і зручною сортування за категоріями.