Продавати на SKIDOCHNIK

Жіночі кеди

Чому ми?

Зручність, комфорт і стиль: жіночі кеди

В силу того, що сучасна жінка намагається встигнути все і відразу, їй доводиться протягом дня багато годин проводити на ногах. Дівчата з активною життєвою позицією, спортсменки і просто молоді матусі стали віддавати перевагу зручному взуттю без підборів (якщо мова не йде про модний клуб або вечірку). Жіночі кеди стали невід'ємною частиною гардеробу прекрасної половини людства. У цього взутті багата історія і безліч переваг, які ми обов'язково розглянемо в даній статті.

Що таке кеди

Кеди - це вид спортивного взуття, яке надалі стало повсякденним для широких мас, включаючи субкультури. Важливо не плутати кеди з кросівками, оскільки і зовнішній вигляд, і принцип шиття у них абсолютно різний.

Підошва кедів з матеріалу під назвою вулканізована гума, а верхня частина виконана з тканини. Є моделі зі шкіри, але це зустрічається досить рідко. Висота кед, як правило, вище кісточки, але існують і укорочені моделі - їх називають напівкеди.

Історія: кеди і однойменний бренд

Передумови до створення тих кедів, до яких ми звикли тепер, почалися ще в 1892 році. Тоді на впливовий альянс компаній U.S. RubberCompany увійшла знаменита фірма Goodyear, що володіє патентом на вулканізацію і спеціалізується на виробництві взуття на гумовій підошві.

Однак справжній виток популярності стався в 1917 році, після випуску моделі кедів ConverseAllStar. Це взуття було розроблене спеціально для професійних баскетболістів. Успіху чекати довго не довелося - в 1919 році в них вийшов грати легендарний спортсмен Чак Тейлор. Баскетболіст не залишився в стороні і взяв безпосередню участь в популяризації бренду, змінивши його назву на ChuckTayorAllStar і додавши одну істотну деталь - нашивку круглої форми, покликану захищати кісточку від удару.

В середині 20 століття, а точніше з 1950-х років, в «конверсах» виступали навіть атлети, не кажучи вже про те, що кеди щільно влилися в життя звичайних людей.

Як купити жіночі кеди

В Інтернеті можна вибрати будь-яку пару взуття, включаючи недорогі жіночі кеди. Сучасні виробники постійно розширюють свій асортимент: починаючи від класичних білих кедів висотою нижче кісточки і закінчуючи екстравагантними моделями на підборах кислотного кольору.

Крім зовнішнього вигляду, ви зможете вибрати кеди на літню пору року або міжсезоння, підібрати підходящу модель під недорогі джинси бойфренди, нейтральний комбінезон або навіть модну сукню. На розпродажі жіночих кедів є унікальна можливість купити кеди відомої торгової марки за доступною вартістю.

На нашому сайті ціни на жіночі кеди нижче середньоринкових, а все тому, що ми відбираємо тільки найвигідніші пропозиції різних торгових марок і виставляємо у себе в каталозі тільки найбільш доступні. У нас знижки на жіночі кеди проводяться на постійній основі, тому у вас є можливість придбати брендові вироби за зниженою ціною. На нашому сайті кожен бажаючий зможе ознайомитися з акціями на жіночі кеди Converse, щоб вибрати для себе ідеальну пару взуття.