Продавати на SKIDOCHNIK

Йога в Києві

закрити

Чому ми?

Заняття йогою в Києві

Йога - вчення, яке бере свій початок в Індії. Жителі долини річки Інд зображували фігури в медитативних позах ще за кілька тисяч років до н.е. Найдавніші зображення виявлені на печатках. Пізніше згадки про йогу можна знайти в літературних творах.

Йога - це поєднання різних практик (фізичних, духовних), в результаті яких людина досягає гармонії, піднесеного стану тіла, розуму і душі.

Найбільш популярні студії, в яких можна зайнятися йогою і пілатесом за низькими цінами: студія ZenCenter, студія Йога та Фітнес, студія Лотос, йога-центр Ішвара, студія флай-йоги Zendom.

Як проходять заняття з йоги:

Заняття мають кілька важливих компонентів. Перший - повне розслаблення. Це з головних елементів, якому вчать на йозі. Потім виконують бандхи - скорочення і напруга різних частин тіла, такий собі масаж внутрішніх органів. Далі йдуть асани. В індійській філософії вважається, що асана - це положення, в якому за рахунок напружень і стиснень в тілі відбувається управління енергією. До речі, саме слово «асана» означає «зручна поза».

Кілька правил для занять йогою:

Займайтеся в легкому одязі, в якому легко рухатися;

Взуття не потрібне, займаються босоніж на спеціальному килимку;

Чи не їжте приблизно за 3 години до початку занять;

Найкраще займатися рано вранці або пізно ввечері;

Якщо у вас є якісь проблеми зі здоров'ям, порадьтеся з лікарем і інструктором;

Отримуйте задоволення від занять!

Регулярні тренування допомагають зняти стрес, скорегувати поставу, укріпити кісткову тканину і м'язи, покращити кровообіг. На заняттях ви навчитеся керувати своїм тілом, концентрувати увагу, розслаблятися.

На Скидочнику можна знайти акції на йогу в таких містах як:
 Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.