Продавати на SKIDOCHNIK

Жіночі спідниці

Чому ми?

Спідниці в Києві

Спідниця - це не просто один з елементів гардероба жінки, а частина її образу. Поряд з таким одягом як сукні та сарафани, спідниці в наші дні вважаються предметом виключно жіночого гардеробу. Сьогодні в магазинах дуже великий вибір спідниць для будь-якого образу- від романтичної наївної панянки до серйозної ділової леді. Спідниці розрізняють за багатьма ознаками.

По довжині:

Максі. Це спідниці довжиною нижче коліна і до підлоги. Вони допоможуть приховати недоліки фігури.

Міді. Спідниці до колін або трохи вище. Спідниці такої довжини використовують в діловому стилі.

Міні. Мають довжину значно вище колін - більш ніж на 15 сантиметрів.

Мікро. Дуже короткі, від 13 до 20 сантиметрів.

За кроєм:

Олівець. Це модель має довжину до колін і щільно облягає фігуру. Така спідниця є частиною ділового костюма жінки, прекрасно поєднується за стилем з таким взуттям як класичні туфлі або ботильйони.

Тюльпан. Вона облягає талію і різко розширюється до низу, нагадуючи квітку тюльпана.

А-стиль. Спідниця облягає талію і стегна, потім розширюється, але не дуже різко. Цей термін в моду ввів Крістіан Діор.

Годе. Спідниця сидить по фігурі вгорі і потім розширюється, довжина - до колін або максі. Щоб надати потрібну форму, спідницю шиють з клинами.

Спідниця-кльош (спідниця-сонце). Її шиють з цільного шматка тканини, з якого вирізають круг. У центрі вирізають менше коло, через який надягають спідницю. Вона не має бічних швів, традиційна довжина - до колін.

Ра-ра. Різновид міні-спідниці з воланами. Спочатку її носили вболівальниці спортивних команд, які виконували танці і акробатичні номери. Згодом вона увійшла в широку моду. Під таку спідницю зазвичай носять кросівки і кеди або взуття на низькому ходу. З одягу спортивні футболки та майки.

Плісирована спідниця. Спідниця зі складками. Спочатку вона була частиною чоловічого гардероба, потім її стали носити жінки. Вона легка, зручна, приховує недоліки фігури.

Відомі виробники спідниць: Anne Klein, Lanvin, Gabriella Rocha, Jones New York, Burberry Prorsum, Bottega Veneta, New Look, Christian Dior, Oscar de la Renta.