Додати акцію

Ювелірні вироби

Чому ми?

Кращі друзі дівчат: ювелірні прикраси

Природа прекрасної половини людства є такою, що нам складно пройти повз вишуканих прикрас. Сяйво благородних діамантів, стильний смарагд, загадковий аметист, зачаровуючий цирконій і безліч інших дорогоцінних каменів в обрамленні золота або срібла, полонить жіночі серця. Ювелірні вироби - це статус, який помітний всім, але доступний лише обраним.

Найчастіше, ювелірні вироби купують в трьох випадках:

 - для особистого користування.

 - на подарунок

 - як вкладення, з метою зберігати готівку в еквіваленті дорогоцінних металів.

Які бувають дорогоцінні метали

Крім золота і срібла, в групу дорогоцінних металів входить платина і кілька металів платинової групи: рутеній, осмій, іридій, паладій і родій. Вони не використовуються ювелірними компаніями, оскільки у кожного з цих металів є не підходящі для виробництва прикрас особливості: крихкість, велика вага, підвищена твердість.

Платина - найдорожчий метал після Родію. Він широко використовується в ювелірній справі, однак купити ювелірні вироби з платини можуть собі дозволити одиниці. До особливостей даного матеріалу варто віднести підвищену стійкість до хімічної дії та температур (його не роз'їдає жодна кислота і навіть при прожарюванні платина зберігає свої фізичні властивості і приємний біло-сріблястого відтінку).

Золоті прикраси дешевше платини, а завдяки своїй тягучості та ковкості знайшли нечувану популярність. У ювелірних прикрасах використовується не тільки жовте золото, до якого всі звикли, але і біле, і навіть рожеве золото.

Срібні прикраси найдешевші з перерахованих вище, але у них дуже благородний метал. Він досить м'який, тому з нього можна без праці зробити потрібну форму. Його використовували ще в давнину, оскільки вірили в його магічні позитивні властивості.

Як вибирати ювелірні прикраси

В першу чергу, орієнтуйтеся на свій тип зовнішності. Якщо у вас смаглява шкіра, сміливо вибирайте вироби зі срібла або білого золота. Що стосується каменів, то вам підійде перли, опал, бірюза. Біла шкіра підкреслить вишуканість строкатих каменів (скажімо, агатів або яшми), або додасть загадковості камінню холодного відтінку (лазурит, рубін, Турмале). Брюнеткам краще вибирати теплі відтінки (бурштин, нефрит, онікс), блондинкам - ніжні (перли, бірюза, місячний камінь), а рудим йдуть фіолетові й зелені камені (смарагд, малахіт, аметист).

При виборі ювелірного виробу, звертайте увагу на пробу і на наявність іменного клейма (у кожного заводу виробника така є). Якщо прикраса з різьбленням або візерунками, подивіться на контур - він повинен бути чітким. І, нарешті, бирка грає теж важливу роль. Саме на ній вказана вся необхідна покупцеві інформація: вага виробу, вставка (камінь), проба, ціна, а також виробник і юридична адреса.

Де купити ювелірні вироби недорого

Акції на ювелірні вироби - це прекрасна можливість придбати прикраси за вигідною ціною. Щоб не шукати довго підходящі варіанти, ми вже відібрали для вас найвигідніші пропозиції від різних компаній. Інтернет магазин ювелірних виробів не завжди задовольнить вашу потребу в гарному, стильному і недорогому товарі. У нашому каталозі знижки на ювелірні вироби постійно оновлюються, що дає вам можливість придбати прикрасу за вигідною ціною в будь-який час.

Розпродаж ювелірних виробів на нашому сайті - це реальна можливість побалувати себе вишуканими прикрасами за ціною нижче середньоринкової.