Продавати на SKIDOCHNIK

Ресторани та кафе Києва

закрити

Чому ми?

Ресторани і кафе Києва

Сьогодні працює дуже багато кафе і ресторанів. Щоб привабити відвідувачів ресторани складають цікаве меню, створюють незвичайні інтер'єри, пропонують додаткові сервіси (наприклад, караоке). Власники намагаються створити в своєму закладі унікальну атмосферу, щоб відвідувачі обов'язково прийшли до них ще раз. Це може бути оформлення залу в стилі традиційної української хати XIX століття або, навпаки, в стилі хай-тек.

Залежно від меню, розташування і інтер'єру, кожен заклад підходить для різних подій: паби і бари, для весіль, дитячих свят, посиденьок галасливою компанією, романтичного вечора.

Шеф-кухарі намагаються скласти цікаве меню і запропонувати відвідувачам щось незвичайне. Ви можете вибрати ресторан з французькою, італійською, японською або іншою кухнею на ваш смак.
Деякі заклади спеціалізуються на заходах для дітей. Тут обладнані спеціальні кімнати, де є іграшки, лабіринти, батути та інші розваги. Можна замовити аніматорів, які складуть для дітей цікаву програму з конкурсами та квестами. Зазвичай в таких кафе розробляють спеціальне дитяче меню.
У різних містах світу туристів приваблюють незвичними ресторанами. Наприклад, на Мальдівах працює підводний ресторан. Столики тут розташовані в тунелі в Індійському океані на глибині 5 метрів. Стеля і стіни скляні, щоб відвідувачі могли насолоджуватися красою підводного світу.

В Італії відкрито ресторан в печері, на Філіппінах - прямо в водоспаді, в Об'єднаних Арабських Еміратах працює найвищий в світі ресторан - на висоті 412 метрів.

На Скидочнику представлені акції таких популярних закладів як: ресторан La Paella, ресторан Хінкалі, кафе Галицький штрудель, ресторан Тюбетейка, ресторан Сочевиця і інші.

Так само, на Скидочнику можна знайти акції на ресторани і кафе в таких містах як: Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.