Запустити акцію

Відпочинок в Карпатах (путівки з Києва)

Відпочинок в Карпатах (путівки з Києва) зі знижкою

Відпочинок в горах цілий рік приваблює сотні тисяч туристів на свої бази і курорти. І, звичайно ж, незмінним лідером за кількістю відпочиваючих, є Карпати зі своїми багатющими лікувальними і природними ресурсами. Відпочинок в Карпатах дуже різноманітний.

Карпати влітку - це чудові пейзажі, екологічно чистий ліс, збір ягід і грибів, сплави, прогулянки на конях, парапланеризм, поїздки на горних велосипедах, квадроциклах і джипах. Якщо серед усіх варіантів ви вибрали недорогий відпочинок в Карпатах, ви нагородили себе можливістю помилуватися дарами природи карпатських лісів, прогулятися вздовж берегів кришталево чистої гірської річки, насолодитися красою гірських вершин. А відчути домашній затишок і гостинність господарів вам допоможе персонал приватних готелів, яких у регіоні безліч. Більш того, більшість приватних готелів Карпат пропонують своїм постояльцям вибір лікувально-оздоровчих програм.

Взимку Карпати перетворюються на суцільний гірськолижний курорт. Відпочинок у Славському задовольнить як новачків, так і досвідчених лижників. Тут на вибір відпочиваючих, які бажають вдосталь насолодитися катанням на лижах, пропонуються як простенькі гірськолижні поля, так і воістину складні «чорні» траси. Гірськолижні курорти в Яремче та селищі Татарів є прекрасним варіантом недорого відпочинку Карпатах. Відпочинок в Буковелі вибирають ті, хто звик відпочивати, насолоджуючись сервісом європейського рівня, а відпочинок в Драгобраті подарує вам хвилюючі відчуття єднання з природою.

Серед готелів які регулярно предславляют свої акції на Скидочнику туркомплекс Захар Беркут, готельний комплекс Рубель, база відпочинку Байка і інші.

Якщо відпочинок в горах для вас - це потреба підлікуватися, тоді до ваших послуг санаторії і цілюща мінеральна вода Карпат. Ну а для дітей відпочинок в Карпатах - це цікаві пригоди і чарівні враження.